Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem valóban csak délig...

Gyermekem valóban csak délig lehet az oviban, ha 4 órában megyek vissza dolgozni 10-től 14-ig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ha felvették,az egész napra szól,nincs olyan,h valakit eleve fél napra vesznek fel.

Ha esetleg nincs hely az altatáshoz,és aki otthon van azt megkérik,h vigye el délben a gyerekét,akkor is lehet nemet mondani.

2011. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Egész napra kell, hogy engedjék, hogy maradjon.


Elmondod, hogy hol van ilyen szerencséd ilyen munkaidővel? Milyen munka?

2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ilyen nincs, maximum megkérhetnének, hogy vidd haza, ha megteheted, de ha du. 2-ig dolgozol, akkor már az alvás alatt mennél érte, ez meg elég fura lenne… legalábbis nálunk du. 2-kor már alszanak.
2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert honnan kéne azt tudni az ovinak, hogy mettől meddig dolgozol?
2011. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:47-es vagyok újra:

Igaza van az utánam szólónak, és erről eszembe jutott, hogy óva intelek, hogy megmondd az ovodában a munkarended. Sajnos én elkövettem ezt a hibát (bevallottam, hogy itthon dolgozom), ezért párszor bepróbálkoztak, hogy nem hoznám-e haza hamarabb (vagy akár, hogy ne vigyem nyáron, még ha van is óvoda). Komoly nehézséget okozott aztán elmagyarázni, hogy azért dolgozom itthon, mert a munkám jellege nem tenné lehetővé, hogy más emberekkel körülvéve odafigyeljek rá eléggé, és bár itthon végzem, reggeltől délután 4-ig folyamatosan tart, ugyanúgy, mintha bejárnék valahová.

2011. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,hát ez engem mindig felháborít,még pedig azért,mert látom,hogy az iskolában az elsős gyerekeket szinte egész nap egy tanító néni tanítja!!! meg mindenre tök egyedül,birka türelemmel,nagy szakértelemmel és soha senki nem kéri,hogy a gyerekek ne maradjanak napköziben.Elnézést kérek,de az ovónők néha akkora urak,hogy csak na.Ja és én a nagyot elhoztam mindig délben miután megszületett a kicsi és nem is kellett szólni,de több szülőt is szekáltak,olyat is,aki dolgozott és nem tudta megtenni,hogy délben elvigye a kicsit.Én örülök,hogy már suliba járunk és biztos,hogy másik óvodát fogok választani,bár valószínűleg az sem lesz különb.
2011. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!