Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Munka keresés de hogyan?...

Munka keresés de hogyan? Tartósan beteg gyermekem mellet szeretnék dolgozni. Van valaki hasonló helyzetben? Esetleg tapasztalatok? Munkahelyekkel, elhelyezkedéssel kapcsoltban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ma mi a helyzet. De anno rám húzták, hogy az vagyok. Mivel így extra nehéz volt elhelyezkedni anyunak, így megállította a folyamatot. (Világ életemben az egészséges gyerekek életét éltem, szóval semmi gáz nem lett belőle.)
2011. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mi a baja a babának.nekem is tartósan beteg a gyerekem.amugy mellette dolgozhatsz 8 órában is akár...
2011. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már 6 éves, aszmmás allergiás. csak sajnos 3 heteket betegeskedik egyfolytában..segítségem nincs.de nagyon elmennék melózni főleg olyan helyre ahol elfogadnának így.. de gondolom erre nem sok esély van.
2011. szept. 17. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkát kellene keresned, amit adott esetben otthon is tudsz végezni, így ha a gyerek lebetegszik, azért nem áll meg a munka teljesen. Adminisztráció pl.
2011. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ez jó ötlet. csak az baj h évek Óta kerEsek és nincsen sajnos..valós otthonvégezhető munka..
2011. szept. 19. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Bár a munka ügyben nem tudok segíteni,viszont én is és a családom is foglalkozik energia gyógyítással én kristályterápiával is.Olyan betegségeket gyógyítunk amikről már az orvosok lemondtak vagy nem tudnak mit tenni.Ha érdekel ,küldj egy privit és beszélünk róla bővebben.
2011. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Léteznek „valós” otthon végezhető munkák, csak az a kérdés, te mihez értesz. Pl. tipikusan ilyenek az webes informatikus, könyvelő, újságíró, könyvszerkesztő…
2011. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a képességeidtől függ. Az előző kommentelő elég sok jót mondott, de ezeket nem lehet csak úgy csinálni, talán az újságírót még igen, pl. írhatnál cikkeket egy kismamáknak szóló újságba, hogy hogy neveled a beteg gyerekedet, csak hát ebből nem lehet megélni. A webfejlesztő nagyon jó meló, de ahhoz értened is kéne hozzá, és gondolom nem értesz, különben már eszedbe jutott volna, hogy ebben dolgozz.

Azt tudom ajánlani, hogy készíts Wordpress oldalakat (www.wordpress.com), oldalanként 40000-et simán el lehet kérni, és nagyon könnyen megtanulhatod a használatát, amire mások vagy lusták, vagy hülyék, és inkább fizetnek, hogy más megcsinálja. Nézegesd, mik vannak ott, ha kell segítség, írd meg privátban. De én a helyedben tutira ezt csinálnám. Meg van még egy másik melóajánlatom is, de ahhoz sokat kell mászkálni, annyiban kötetlen, hogy te döntöd el, mikor mászkálsz, és hova. Ha bármelyikről bővebb infót szeretnél, privátban írj, mert úgy jobban átlátható, mint hogyha itt dumálnánk róla.

2012. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ahol én lakom, ott elég nehéz ügy a munka találás alapból is. Az én gyerekem is asztmás (meg van más egyéb probléma is) és már hetek óta beteg. Jár pár napot oviba, megint lebetegszik, így nem tudom melyik munkáltató alkalmazna :( Otthoni munkákkal én befürödtem, de egy ismerősöm pl. baba mellett szakdogák legépelését vállalta, nem sok pénz, de az is valami. Szóval nem szabad feladni, talán egyszer mindenkinek sikerül.
2013. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!