Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most terek at a tapszerre...

Most terek at a tapszerre sajnos. Lehet tole szorulasa a babamnak? Tobb napja hasznaljuk mar de ez a 4. nap hogy nincs kaki csak pisi. Normalis ez? Pukizni pukizik budoseket es neha sir. Lehet hogy jonne a kaki de nem tud?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet..:( amikor mi áttértünk a tápszerre,volt,hogy 5-6 napig nem bírt kakilni,utána is csak lázmérővel..de egy idő után normalizálódott és most már1-2 naponta van jókora csomag :)
2009. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jönne, de nem tud.. nekünk is volt egy pár napos székrekedés amikor tápszerre áltunk át, de én 1x-2x lázmérővel segítettem neki és olyanokat kakált szegénykém, hogy öröm volt nézni :)

megkönnyebbült ő is és én is. sajnáltam már...próbáld ki!! éppenhogy csak picit dugd be neki a lázmérőt, amit előtte nyomj egy kicsit popsikenőcsbe és ez meghozza neki az ingert, az tuti. ne sajnáld ezt csinálni neki, rosszabb ha nem tud kakálni, nem?? amúgy nekem ezt a dokinőnk ajánlotta és a kórházban is mondták, hogy ha majd egyszer ilyen probléma lesz akkor ezt kell csinálni!

minden jót.

2009. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt mi is átéltük tápszerváltásnál! Szegénykém tényleg csak segítesz a lázmérőzéssel! Nálunk már volt sírás/ visítás amikor próbálkozott, de nem jött semmi- le sem merem írni hány napra sem volt semmi...- ne várj sokáig, komoly probléma lehet a bennrekedt kakitól! Gyerekorvosi javaslatra olyan kamillateát adtunk neki, amiben szinte megállt a kanál a cukortól! De meg is lett a hatása -hamar!

Én azt javasolnám, hogy beszéld meg az orvossal és hagyd az új tápszert, bizti, hogy van olyan, amitől nincs szorulása! (mi visszatértünk újra a HA 0+-hoz...de semmi baja azóta!!!)

2009. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérjél másik tápszert bifiduszosat attól talán nem lesz szorulásos
2009. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha folkel megprobalom a lazmerot.Csak felek tole hogy megsetek neki bent valamit.Nem egy nyugodtt baba hogy csak ugy fekudne!Aztan hogy fertotlenititek a lazmerot?Vagy ezt csak erre hasznljatok?Bocs a hulye kerdesekert de elso baba!Mitol lehet meg esetleg gondja a kakilassal?csak a tapszertol??
2009. júl. 8. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Lázmérő helyett én Laevolac szirupot, meg cukros kamillateát adtam (1 dl víz + 1 kk cukor).

Nekünk a tápszerváltás segített, Beba HA Start Aktív hozta rendbe (bifiduszos).

2009. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
É megörlöm alaposan a popsitörlő kendővel..
2009. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!