Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokszor olvasom itt, hogy...

Sokszor olvasom itt, hogy akkor vettétek el a cumit a gyerektől, amikor beteg volt, ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiszem azt, hogy van egy megfelelő pillanat. Amikor könnyebb elvenni. Nem biztos, hogy meg fogom találni de ettől függetlenül van. Tőlem a legnagyobb hisztim közepette vette el anno anyu (a hiszti másért volt). Ez volt a bünti. És akkor magában is érzett annyi erőt, hogy soha többet nem adta vissza.
2011. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 2 éves kora előtt 2-3 héttel nagyon megfázott, köhögött, tüsszögött, folyt az orra. Ekkor már csak alváshoz használta a cumiját. Jött az alvás ideje, kapta a cumit, de nem tudott cumizni az orrdugulás miatt. Egy ideig próbálkozott, kivette, visszatette, de nem esett jól neki. Letette az ágyra, és úgy aludt el az ölemben, hogy nem volt a szájában a cumi. A következő altatásnál, mondta, hogy nem kell, mert akkor nem kap levegőt. Másnap nem is kínáltam fel neki. Soha többé nem kérte. Én pedig szépen eltettem. Elvenni nem akartam tőle, főleg azért nem, mert 2 éves és 1 hónapos korában kezdte a bölcsit. Úgy voltam vele, hogy a beszoktatást mindenképpen megvárom a cumiüggyel. De nem így alakult a megfázás miatt. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi lesz a cumiról való leszoktatás.
2011. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja értem már, köszi, tényleg, ha megfázik, nem könnyű lélegezni még cumi nélkül sem
2011. aug. 2. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet. Kórházba került mandulagyulladással, alig kapott levegő. Sosem gondoltam volna, hogy pont a kórházban nem kell a megnyugtató cumi, de akkor szokott le róla.
2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is akkor vettem el a 22 hónapos fiamtól,amikor hörghurutja volt és állandóan köhögött.Éjjel 2 percenként felsírt,hogy kiesett a szájából,gondoltam így már teljesen mindegy,hogy miért sírdogál szegény:(!

Reggel megmondtam neki,hogy bedobtam a kukába,megnézte,közölte,hogy nincsen benne,mondtam,hogy már elvitte a kukásautó,így belenyugodott,azóta nem keresi,pedig a bölcsibe van cumis gyerkőc a csoportjába.

Nálunk nem működik a folyamatos leszoktatás semmilyen területen,a pelusról is 1 nap alatt,2,5 évesen szokott le.

2011. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 héttel múlt 1 éves,mikor megfázott.

Olyan szintem nem kapott levegőt az orrán,hogy rájött,ha nem kapja be a cumit,akkor kap levegőt.

Igy anélkül aludt el.Soha többet nem kereste.

2011. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!