Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rá bíznátok babysittere a...

Rá bíznátok babysittere a gyerkőcöt, ha te nem érsz rá?

Figyelt kérdés
Ha rá akkor miért,hogyan működik?Ha nem akkor miért nem?Mindent tudni szeretnék.Idős vagy fiatal a jó,diák,nyugdíjas.Adjatok tippeket.Személyes tali vagy hogy zajlik?Mi alapján választasz
2011. aug. 2. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Csakis megbízható közvetítőn kerseztül.
2011. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rá szoktam, ha nem ér rá anyósom. Csupa jó tapasztalatunk van, a szomszédban lakó egyetemista lány (25 éves) szokott átjönni. Külön jó, hogy már születésük óta ismeri a gyerekeimet (6 évesek a nagyok), és nagyon jól kijönnek, nyugodt szívvel hagyom rá őket.
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én mindenképp diáklányt ajánlanék,nekem nagyon bevált...
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ava87 ***** válasza:
Nem vigyázott még a gyerekre bébiszitter, mivel eddig mindig meg tudtuk oldani máshogy. De nem ellenzem a dolgot, csak nem kis dolog lehet megfelelő személyt találni, na meg aki érti a dolgát, az rendesen megkéri az árát is.
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm babysitter :) Kiírtak a szülők egy állásajánlatot, és választottak. Ő fiatal, és csinos, és volt már Angliában is babysitter.
2011. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21.43

H érted h aki érti a dolgát? Nekem öcsém 10 évvel fiatalabb nálam, és rengeteget vigyáztam rá, azért nem olyan bonyolult, csak meg kell etetni, és életben kell tartani, lefektetni, azért nem kell ehhez doktori, de még érettségi sem XD

2011. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemre három hetes kora óta vigyáz babysitter, a munka miatt. Persze nem állandóan, de rendszeresen. Én egy netes oldalon adtam fel hirdetést, egy nap alatt jelentkeztek vagy 40-en. Fénykép, helyesírás, bemutatkozó sorok, stb alapján leszükölt a kör kb 10 főre. Ebből telefonos beszélgetés alapján maradt 5 ember. Személyes találkozás alapján pedig 2.

Mindkettőt áthívtam 1-1 napra, amikor én természetesen itthon voltam, hogy megnézzem, "hogy áll a kezében a gyerek", hogyan viselkednek, stb. Az egyik egyértelműsen sokkal jobb volt, mint a másik, mellette döntöttem, nem bántam meg. Mai napig ő a babysitterünk, a fiam most 2 éves.

Nekem nagyon fontos volt, hogy ne legyen se túl fiatal, se től idős, és hogy legyen saját gyermeke is. A babysitterünk 40 éves, kellően tapasztalt, és felelősségteljes, ugyanakkor nem is öregasszony. Javaslom, hogy Te adj fel hirdetést, ne a babysitterek hirdetései közül válogass, mert a saját hirdetésedben pontosan leírhatod, melyek az igényeid. Ne árulj zsákbamacskát, ha azt szeretnéd, hogy néha éjjel is vigyázzon a gyerekre, akkor legyen ez is feltétel, mindenben állapodjatok meg, akkor később nem lesz gond ebből.

2011. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!