Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereknek milyen...

2 év körüli gyereknek milyen fürdetőkrémet/habfürdőt használtok?

Figyelt kérdés
köszi!
2011. aug. 4. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Baba, Gabi, J&J most éppen Babylove-t vettem

mi is ezelkkel fürdünk

2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gabi édes álomnak szeretem a legjobban az illatát, bár most éppen J&J van itthon - ahhoz volt kuponom a dm-ben, és az sem rossz.
2011. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

els

Én is csak a kupon miatt vettem eddig J&J-t

2011. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen drága, márkás vacak. Irass fel a dokival semleges fürdetőt és a patikában 100 ft-ért hónapokra elegendő tégelynyit kapsz...ez biztos nem okoz semmilyen irritációt.

Bár igaz, a tégelyen nem lesz aranyos matrica és illata sem lesz.


Nálunk már az egész család évek óta ezeket használja (pici babától a dédimamiig).

2011. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lanolinos babahabfürdővel fürdik mint mi. Előtte Dm-es volt, illetve Neogranormonos
2011. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6.43.-as vagyok. Bocsi, OFF lesz. Én egyébként sosem használtam a fürdető krémet. Nekem már volt allergia miatt kaptam, hát utáltam, kezelhetetlen egy valami. Szerencsére nem érzékeny a babám bőre. Picinek az Újszülött Gabit használtam.
2011. aug. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
babé
2011. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Axe
2011. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőkrém.
2011. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!