Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ágyat vegyek 2 éves...

Milyen ágyat vegyek 2 éves kisfiamnak? Mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Jön a kistesó, és övé lesz a kiságy.
2011. aug. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Keretes, amiből nem tud kiesni. Nekünk olyan van már másfél éves kora óta, és imád benne aludni. Nem túl kemény, nem puha, pont jó, kényelmes, ágyneműtartós. Teszveszen vettem szinte fillérért, szerencsés voltam. :)
2011. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi különösebb kritérium, a lényeg, hogy a gyerek szeresse, és - gondolom - ne legyen nagyon drága.

Az én fiam ugyanennyi idősen kapott (szintén jött a kistesó) rendes, felnőtt méretű ágyat. Egyszer sem esett még le (pedig sajtkukac). Az első pár hónapban tettem az ágy mellé párnákat, pokrócokat, hogyha lepotyogna, akkor ne koppanjon akkorát, de már egy ideje azt se szoktam. :)

2011. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem létfontosságú a leesésgátló, a körbe keretet meg végkép túlzásnak érzem. Sima 80*160-as fenyő kiságya van a fiunknak, egyszer esett le éjszaka, kb. 5 perccel az után, hogy megigazítottam, mert nagyon a szélén volt. Szóval abban is én voltam a hunyó.

Amire szerintem inkább figyelj, hogy masszív legyen, egészségre ártalmatlan anyagokból készüljön, jó matracot vegyetek bele, s szeresse a fiad. Ez utóbbi a legfontosabb.

2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sima 90x200-as felnőtt ágyat vettünk. Nincs leesésgátló, párnákat szoktam tenni az ágya mellé, de szerencsére még nem esett le. 19 hónapos kora óta alszik benne, nagyon szereti!
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 8. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
nekunk sima fotelagya van. meg picuri volt, vendegagynak szantuk, de koltozesnel az o szobajaba kerult, es szereti. sose esett le meg rola
2011. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!