Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » OVI. Milyen technikával...

OVI. Milyen technikával készíted (készítteted) és hogyan rakod fel a gyerkőc jelét az ovis dolgaira?

Figyelt kérdés
Bocsi és még egy kérdés: honnan vásárolsz gyerekpaplant és kispárnát (tehát nem huzatot), ahol nem túl drága? Köszi előre is a válaszokat.
2011. aug. 7. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem szépen hímezgetni mindenbe.... aztán a sokadiknál kissé ideges lettem és alkoholos filccel megoldottam...


Gyerekpaplant is neked kell vinni???? Nálunk adtak takarót. Kint altatják őket? Mert a mi ovinkban bent és elég volt tényleg a takaró, mert meleg volt - olyat vehetsz pl. az IKEÁ-ban, és félbe vágod.

Kispárnát szerintem lehet kapni az IKEÁban. Én most nagyot vettem itthonra, az 2000 Ft alatt volt...

2011. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Corában most vannak akciók.Huzat+tornazsák.

A jelekkel kapcsolatban:láttam a teszveszen öntapadós illetve vasalható jeleket.

2011. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jaa,bocs.nem huzat kell.A mi ovinkba se kell vinni,ott pokróccal takarják a gyereket.

Megnéztem ezt is a teszen,ott is van 2000ből megvan a 2

2011. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkoholos filccel rajzoltam a jeleket. Ágyneműhuzatot meg Tesco, IKEA, Jysk, stb-kb mindenütt lehet venni
2011. aug. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc,hőre puffadó festék-pl ágyneműbe-.
2011. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Textilfilc :)

Belevasalod, és nem kopik ki a mosásnál.

2011. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en csinaltam nagyon szep keramiagombokat, az egyik ismerosom azt mondta torekenyek, odaadtam neki, hogy torje el, nem sikerult neki :D


vannak vasalható matricak, de tapasztalatom szerint a textilfestek tartósabb (akar a filc is)


a paplant nem emlekszem hol vettuk :((

2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!