Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, valami ötlet a kis...

Anyukák, valami ötlet a kis akrobatámnak?

Figyelt kérdés

Kisebbik gyermekem 19 hónapos. Nagyméretű rácsos ágya van. Már rég le van téve az alja a földre, hogy ne tudjon belőle kiszökni. Viszont, ma pont bemászott az ágyba. Utána meg ki. Egyszerűen a hideg kirázott, amikor láttam, hogy mászik ki belőle. Nincsenek kivehető rácsai. Nem szeretném, ha összetörné magát.

A tesójának leesésgátlós fenyő ágya van. Volt, hogy felmászott oda is, és kiesett belőle, amikor felállt benne. Ez mind fél perc alatt se történt, amíg kimentem egy pohár vízért.

Milyen ágyat ajánlanál, ami szökésbiztos? :)

Elég nagynövésű gyerek, most 19 hónaposan 95 cm. A rácsos ágy még hosszra bőven jó lenne, viszont ez a ki be mászás nagyon nem tetszik, nem lehetek folyton mellette.


2011. aug. 9. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt az ideje gyerekágyra váltani. Lehet, hogy abból is ki-be tud majd mászkálni, de ha leesik akkor nem lesz nagy baja. Ketrecbe biztos nem zárhatod, úgy hogy marad a leesésgátlós gyerekágy.
2011. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne szökésbiztosnak lennie??

Az én fiam 13 hónaposan akart kimászni az ágyból, akkor váltottunk rendes ágyra. Nincs rajta leesésgátló, sosem esett le. 22 hónapos most.

2011. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elírtam:) Nem szökésbiztos, hanem esésbiztos.

Ha feláll és elesik, ne essen akkorát kifelé.

2011. aug. 10. 14:39
 4/5 anonim válasza:
Tegyél az ágy köré valami szivacsot, vagy matracot.
2011. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyerekagy?
2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!