Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ötlet egy 8 évesnek OTP...

Jó ötlet egy 8 évesnek OTP Junior számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyitok neki a születésnapjára, 5000.- forinttal és havonta pár ezer forintot befizetnék rá. Szeretném, ha megtanulna spórolni -ha már nekem ez nem annyira megy...- mert most minden pénzt, ami a kezébe kerül elkölt marhaságokra -huszonvalahanyadik pattogós minilabda, telefon dísz, lemosható tetkó...
2011. aug. 28. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem oké ha nem tudna hozzá férni. Vagyis a kártya nálad maradna. Én is így tanultam meg spórolni, hogy feltettem a pénzemet a számlámra =). Igaz 19 évesen =).
2011. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy nálam lenne a kártya. ;)
2011. aug. 28. 09:37
 3/4 anonim válasza:
Jó ötlet, mert tényleg kénytelen határt szabni a költekezésnek és ha nagyobb lesz és teszem fel osztálykirándulásra megy stb. akkor sem kell aggódni, hogy a gyerkőcnél lévő készpénzt elhagyja, ellopják vagy egyszerre elkölti.
2011. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt se értem, miért kell egy 8 évesnek pénzt költenie???

persze nyiss neki számlát, csak a pin kódot ne tudja meg.

2011. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!