Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Figyelemzavaros kisfiamat...

Figyelemzavaros kisfiamat ősztől átviszem egy jelentősen kissebb csoportlétszámú oviba, ő nagyon várja már, hogy kezdődjön az ovi, de a régi oviról álmodozik, hiába mondom neki, hogy nem oda fog már járni, hogyan magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Várja ,hogy ősztől újra együtt játszik majd az egyetlen kis barátjával...:-(...a gyógypedagógus azt mondta ,hogy többet nyer a kissebb csoportlétszámmal,mint azzal az egy baráttal.Az óvónénik éreztették velem,hogy túl nagy teher a kisfiam számukra a 34-es csoportlétszámmal,ezért gondoltam,hogy jobb neki ahol nem okoz ekkora gondot,de önzőnek is érzem magamamat,hogy a magam nyugalma miatt átvittem máshová (mert minden nap szembesítettek vele,hogy nem lehet kibírni a gyerekem mozgékonyságát)ahol alig van gyerek és örültek is neki,pedig tudják,hogy eleven,de több türelem marad majd rá.Este sírtam is mikor nem látta,mert lelkesen mondogatta,hogy az új ovi mellett azért a régibe is fog járni egyszerre...jól tettem e ,hogy átvittem,még 2 éves van,kettőt járt a régibe ,évvesztes,úgy érzem ,hogy nagy kudarc,hogy egy ilyen lépést meg kellett lépni és nagyon sajnálom a gyereket emiatt.
2011. aug. 12. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hosszab távon neki is sokkal jobb lesz. Mond neki, hogy a régi oviba nem mehet és a kis barátja sem lesz vele, de majd szerez másokat.
2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belegondoltam a helyedbe, ez számomra borzasztó dilemma lenne, de talán afelé hajlok, hogy helyesen döntöttél.
2011. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!