Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2és fél éves fiam sirva ébred...

2és fél éves fiam sirva ébred éjjel már 3hete, mit tennétek? Megnyugtatnátok és vissza kisérnétek a szobájába vagy hagynátok hogy veletek aludjon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább én vendégeskednék nála. Mert ha egyszer odaszokik a hálószobátokba, nem lesz könnyű visszaszoktatni a saját helyére.
2011. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a nappaliban alszok a 2hós tesóval igy nem mindig tudok hozzá bemenni aza baj
2011. aug. 13. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyáltalán nem csodálom, hogy a 2 és fél éves "nagytesó" sírva ébred éjszaka.
2011. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek?Hogyan segitsek a "nagyobbnak"?
2011. aug. 13. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagynám hogy velem aludjon.

Később ha megnyugszik feldolgozza a kistesó érkezését csak akkor raknám külön,az pedig lehet akár egy év is.

Én vállaltam az együtt alvást a gyerekeimmel és egyáltalán nem bántam meg.


4 gyerekes

2011. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a pároddal alszol, akkor vagy költözz be a kicsivel együtt a gyerekszobába, vagy hozd ki a nagyobbat a nappaliba.
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szegényke....én hagynám hogy velem aludjon.

nálunk 3 hét múlva érkezik a kistesó, kislányom június végén volt 2,5 éves. nappal látszik rajta, hogy tök feszükt ettől, hálistennek az alvását egyelőre nem zavarja, kivéve hogy este iszonyú nehezen alszik el. én számítok rá, hogy majd ha ténylegesen itt lesz a baba, akkor rosszabbara fordulnak a dolgok éjjel is.

2011. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!