Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom félni? Megnyugtatnátok?

Akire77 kérdése:

Van okom félni? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok,miota terhes vagyok mindig volt valamennyi folyásom.Tegnap de-löt elég nagy mennyiségü nyálkás kocsonyás anyag maradt a wc-papíron amikor megtöröltem magam.ugye nem kell izgulnom?
2011. júl. 10. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem ilyen választ vártam,de örülj neki hogy te ilyen okos vagy hogy nem irsz ki számodra ilyen hülye kérdéseket.
2011. júl. 10. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy tágulsz,és a nyákdugót(ill.egy részét) láttad a wc papíron.Ha nem görcsölsz,vagy keményedsz sokat,akkor a legközelebbi vizsgálaton elég,ha megemlíted a dokidnak.Ha bármilyen kellemetlenséget tapasztalsz,vagy nem vagy nyugodt ettől,akkor menj ügyeletre.Megvizsgálnak,és legfeljebb hazaküldenek.

Minden jót!

2011. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni- pár napig- ha együtt vagyok a párommal.
2011. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, vannak azért normális emberek is még.
2011. júl. 10. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy csak egy egyszerű folyás, lehet, hogy a nyákdugó egy része (ahogy előttem is írták). Szerintem saját megnyugtatásod miatt holnap keresd fel az orvosod és ő biztosan 100%-an meg tud majd nyugtatni.

Én szívből remélem, hogy minden rendben lesz!

Egy 2 éves nagylány és egy 13 hetes magzat anyukája

2011. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijeszgetni, de azért mutasd meg magad az orvosnak, mert lehet, h valami fertőzésed van, ami ha feljut a babához - nyitott méhszáj- koraszülést eredményezhet. Tényleg nem rémiszgetni akarlak, csak jobb a biztonság...Sajnos saját tapasztalatból mondom...
2011. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Addig telefonálgatam hogy holnap fogad egy doki,reméllem minden rendben lessz.és mégegyszer köszönöm a válaszokat
2011. júl. 10. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem véres,akkor nem a nyákdugó,hanem sima folyásod van.Nekem is ugyan ez van pár hete. :)

Nyugi! :D Nem nincs semmi baj:)

Boldog babavárást kívánok! :)

Egy 31 hetes kismami :)

2011. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!