Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valaki akinek 3.5 éves a...

Van valaki akinek 3.5 éves a babája és kis tesója született? Hogy bírjátok? Nehéz nagyon 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Félek nagyon a második gyerektől de nagyon szeretnénk neki kis testvért.Csak az én kicsi fiam kettőt tesz ki és nagyon anyás!
2011. aug. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak 1,5 év van, az se fáklyásmenet, de később jó. Szerintem nem érdemes tovább halogatni, ha a férjeddel mind a ketten szeretnétek, mert a kisfiad életében mindig lehetne találni okot, hogy miért ne jöjjön a kistesó... most anyás, aztán megy iskolába, családi problémák, költözés, stb... Valami mindig van.
2011. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nálunk 21 hónap van, a 2 lány között és 3-at terveztünk. A kisebbik 15 hónapos, a férjem azt mondta vagy most vállaljuk be a 3.-at vagy ennyi gyerek marad. Én már pár hónappal ezelőtt is bevállaltam volna, de most államvizsgázom így még várunk 2-3 hónapot és nekilátunk a 3.-nak. Valami mindig lesz, hogy miért ne. Persze teljes csődre ne...
2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 26 hónap van a két lány között, nekünk ez nagyon bevált :) van, ami nehezebb két gyerekkel, de van, ami meg könnyebb. Pl most már nagyon jól eljátszanak együtt. És olvadozom, amikor látom, hogy mennyire szeretik egymást :)

Így nálunk már úton is a 3. baba, 22. héten járok már, de még terhesen se érzem megerőltetőnek a két gyerkőcöt. Most 24 hónap lesz a különbség elvileg.

2011. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok !
2011. aug. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!