Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor bölcsibe, illetve...

Amikor bölcsibe, illetve óvodába ment a gyereked, nem volt bűntudatod, lelkiismeret-furdalásod, hogy tönkreteszed a gyereked?

Figyelt kérdés
3. hete járunk bölcsibe, múlt hét óta alszik ott, odamenni nem szeret, ott már - a gondozónők állítása szerint- szépen elvan. De alig eszik, alig alszik, a hétvége nem elég, hogy kipihenje magát. Mellesleg alvás után nem veszik el tőle a textilpelus-cumit, amivel alszik, azzal járkál, pedig itthon az csak alváshoz kell. Megszokja, megnyugszik majd és szépen beleszokik, megedződik? Jobb lesz ez? Ne aggódjak a cumi-pelus miatt, mert az kell, mint otthoni kapaszkodó??? Illetve eddig szépen leguggolva, játék közben, napközben kakált, két napja a délutáni alvásból kakás pelussal ébred, lehet, hogy a kaka miatt. Miért változott meg ez szerintetek?
2011. aug. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, általában a bölcsikezdés az anyukákat viseli meg jobban, nem a gyereket. Én is bőgtem kint a folyosón, más is, a gyerkőcök meg tök jól elvoltak bent...


A kakis pelus miatt még nem hiszem hogy kéne aggódni, szerintem korai még hogy következtessünk bármi problémára.

2011. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy nem. Tavaly február óta jár, az első félévet az elválásnál végig sírta/üvöltötte. Borzasztó volt. Nappal is sokat nyekergett. Sokat is volt beteg. Itthon voltunk a nyáron 7 hetet. Tegnap nagyon szépen bement volna, sírás nélkül de nem az ő csoportjába gyülekeztek, így azon elkezdett sírni. De hamar megnyugodott. Remélem most már tetszeni fog neki.
2011. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy teszed tönkre....

Én könnyen beszélek, mert a fiam nagyon könnyen szokott be és azóta is szereti.

Biztos nagy változás neki is,de ha érzi, hogy könnyen elengeded, neki is könnyebb lesz.

2011. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most fogjuk kezdeni a bölcsit, és igen, van bűntudatom, de igyekszem felülírni a józan ésszel. Attól is félek néha, hogy mi van, ha azt hiszi majd a kislányom, hogy örökre ott hagytam? Máskor meg optimista vagyok, bízom a kislányomban, mert tudom, hogy ügyes és okos és minden renbden lesz. Végeredményben viszont, mivel nincs más választásom, kár is ezen rágódni. :(
2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!