Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elveheti tőlünk a hugomat?

Elveheti tőlünk a hugomat?

Figyelt kérdés

Hugom apja írta h elakarja venni tőlünk a hugomat,meg hogy milliókat tudna szerezni az ügy érdekében.

Féljek tőle h elveszi anyámtól meg tőlem? :S

Ha mondjuk odáig fajulna a dolog ,akkor a bíróságon mi módon döntik el h kinél maradjon?


2011. aug. 16. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hinném hogy csak ugy elveheti tőletek.Én is váltam és ha anyukádnak van munkája.lakásotok el tud titeket tartani nem fognak apa javára dönteni.Persze remélhetőleg anyukád józan életü mert ez is számit
2011. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze...minden megvan

csak gondolom azért írta az apja mer több pénzük van...

2011. aug. 16. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, hála az égnek itthon még eléggé az anyák pártján áll az állam válás esetén. Csak nagyon extrém esetben (az anya iszik, drogozik, nincs saját lakás...) ítélik az apának a gyereket. Az nem számít, hogy az apa többet keres, ez csak a gyerektartás megállapításánál lesz meghatározó, de akkor már biztosan nem fogja hangoztatni.:) Ha úgy éltek, hogy édesanyátok el tud titeket tartani, akkor az apa lehet milliárdos is, akkor is anyukádnál maradtok.:)

2011. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ava87 ***** válasza:

Helyesbítenék: a saját lakás egyáltalán nem feltétel.

Komoly okának kell lennie, hogy egy gyereket elvegyenek az anyjától, pontosabban attól a szülőtől, aki addig nevelte. Ilyenek pl. a kóros elmeállapot, a gyerek veszélyeztetése, meg ehhez hasonlók.

2011. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!