Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vígasztaljam a húgomat?

Hogyan vígasztaljam a húgomat?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok gimiben, ennek következtében ugye nem sokára megyek egyetemre. Van egy 11 éves húgom, akivel nagyon szeretjük egymást és szinte naponta sír mert bele se tud gondolni hogy milyenek lesznek a mindennapjai nélkülem. Hogyan vígasztaljam a húgomat? Nem jó hogy előre ilyen szomorú.

18/F


2011. jan. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ígérd meg neki,hogy minden nap beszéltek majd,webcamoztok és majd amikor csak tudod,meglátogatod.
2011. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsen webcamja, vagy nem is tudom, a gépébe be van építve egy kamera de nem próbáltuk még webcamnak használni. A látogatást se hiszem, mert katonia suliba megyek és az messze van innen.
2011. jan. 28. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

facebook, iwiw, msn...

Én ugyan még nem éltem meg ilyen helyzetet, de nem kell állandóan nyüsztetni, hogy nyugi, nyugi... egy idő után muszáj lesz beletörődnie. Ez is egy akadály az életben, amin át kell kelni.


Sok sikert!

2011. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, bárcsak nekem is ilyen bátyám lenne. :(

Bocsánat, ez csak úgy jött.. A kérdésedre a válasz.. Ígérd meg neki, hogy hetente többször felhívod, és minden lehetséges eszközzel megpróbálsz vele kommunikálni. Sajnos többet szerintem nem tudsz tenni. Magyarázd el neki, hogy te nem akarod otthagyni, de vannak még fontos dolgok az életben, és ettől leszel igazán boldog. És ha már te boldog vagy, legyen ő is az. Egy hosszas beszélgetés biztos jót tenne.

Bár én annyira nem értek ehhez, mert még soha életemben nem beszéltem a bátyámmal egy szót sem. Pedig egy lakásban élünk. Na, de már megint nem arról beszélek, amiről kellene. A lényeg, hogy beszélgessetek el, akár órákig is, és biztos jobb lesz. :) Sok sikert! :)

13/L

2011. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem levezzetek is! :) Az egy aranyos dolog, és bármikor eltudja olvasni a leveleidet, amikor úgy érzi, szüksége van rád.
2011. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki,hogy tartani fogjátok ezek után is a kapcsolatot és,hogy szereted ennyi. :)
2011. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ
2011. jan. 29. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
sokat kel beszélned vele és fokozatosan mindig egy kicsit kevesebbet, hogy hozzászokjon az egyedülléthez.
2011. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne egyedül, mert van mégegy öcsém (neki a bátyja), meg egy húgunk, igaz hogy csak féléves, de imádja.
2011. jan. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!