Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szedjem ki ezt a...

Hogyan szedjem ki ezt a szálkát? Már nincs ötletem!

Figyelt kérdés
2 és fél éves kisfiamnak szálka ment a talpába. egészen kicsi,de nem lehet kiszedni, mert egy kis darabja se lóg ki a bőr fölé. Mi megpróbáltuk apával, de nem sikerült, tegnapelőtt elvittük a sebészetre, ott párakötést kapott. Az egy napig rajta volt, de nem mozdul a szálka. Az a gond, hogy nem is hagyja hogy hozzányúljunk, Mindenki h.ülyének néz, hogy nem tudok lefogni egy ekkora gyereket, de tényleg nem megy! rúg, sír, már fuldoklik, és nem tudunk hozzáférkőzni. Felhívtam a Heim Pál kórházat, ott azt mondták hogy ha nem sikerül nekünk, vigyük be, ott elaltatják és úgy szedik ki! ettől azért megijedtem...ezért elaltatni? nem tudtok valamit amitől annyira kijön hogy ki tudjam gyorsan szedni? vagy amikor alszik próbáljam meg tűvel, de félek hogy rúg közben és megsértem...jajj bocsika hogy hosszú lett, de már nem tudok mit kitalálni! Jah és mindenki olyan okos, azt mondták hogy nem maradhat benne már tovább mert az súlyos következményekkel járhat! (ismerősök) Megjegyzem, nem lett pirosabb azóta. Köszönöm előre is!
2011. aug. 17. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tegyél rá paradicsomot éjszakára, kösd be a lábát, bele a pari és állítólag kiszedi

legalábbis nekem ezt csinálták amikor kicsi voltam,

2011. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket, a vigasztalást is:) (énis 26 éves vagyok:)). Elvittük a Heim Pálba, mert az alvós próba sem jött be..egyből felkelt. Nagyon rendes doki volt, hagyta is neki a fiam megnézni! És kiderült hogy nem szálka, csak megszúrta valami, és a koszt látjuk szálkának...már csak betadinozni kell. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! (elsőnek: tényleg nem tudtam megvesztegetni:))
2011. aug. 17. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!