Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik Anna Peti és Gergő...

Melyik Anna Peti és Gergő könyveben van a bilire szoktatás?

Figyelt kérdés
Megvenném azt a könyvet, mert azt hallottam, hogy e mese révén gyorsabban szobatiszták lesznek a gyerekek..
2011. aug. 17. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

hát nekem nincs meg pedig 6 könyvem is megvan :-))


viszont nem hiszem h egy mese hatással lehet az értségére ami a szobatisztaságot illeti

más kérdés h ha érett rá de mégsem akarja valami miatt akkor segíthet

2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi idős is a csemete?
2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 és fél éves. Pisivel már semmi gond, kb 4-5 hónapja éjszaka sincs rajta pelus...de a kaki...azt egyszerüen nem akarja sem a bilibe, sem a wc-be.Szól, hogy Anya kakilni kell, kérem a pelust. Ráadom, bevonul a szobájába, kakil, és szól hogy kész vagyok, vegyük le. Be még sosem kakilt, inkább visszatartja.
2011. aug. 17. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Enyém is csak pelusba hajlandó kakilni :(

De én se olvastam még ilyen annapetiről sajnos :(

Vettem egy Bilikönyv című könyvet, de nem az igazi, nem hatotta meg a lányomat.

Most azon vagyok, hogy arról magyarázok neki, hogy csak akkor mehet oviba, ha a vécébe/bilibe kakil. Ez így oké is, elkezdi a kakilást a bilibe, de aztán meggondolja magát és kéri a pelust.

Decemberben megy oviba (AKKOR LESZ 3 ÉVES) KEPSZLOKK :S szóval remélem decemberig elhagyja ezt a "jó szokását".

2011. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:-) UGYAN EZ!!!

Decemberbe megy oviba....és én is fenyítettem már a csak akkor mehetsz oviba...de semmi...vagyis egyszer amikor bement az oviba, megkérdezni a jelét, és hazajöttünk, akkor magától elment és belekakilt a wcbe...persze örömében ki is vette, hogy megnézze...:-) de azóta semmi...abban bízom, hogy ott majd talán egyik napról a másikra sikerül...:-)

2011. aug. 17. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem az nyugtat, hogy még odébb van a december :)

Addig is hadd kakiljon a pelusba, de azért közben papolok neki, hogy jobb lenne a bilibe :) ja igen, nálunk a bili ad ám ajándékot is, de ez sem hatja meg, neki pelusos kaki kell.

2011. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nincs ilyen mese egy Annapetigergőben sem, mert egyszer olvastam egy interjút, és Bartos Erika mondta, hogy a gyerekei nem engedték neki a témát "feldolgozni", mert ugye ő mindig az ő történeteiket meséli el, de ők ezt nem akarták, hogy benne legyen, így erről nem írt.
2011. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 R. Zita ***** válasza:
Nekünk sincs ilyen könyvünk. A bilikönyv megvan, de az én fiamat se hatja meg. Viszont a "Felejtsd el a pelust Elmo!" dvd-t imádja. Utána (de közben is) rá-ráül a bilire, és sikerül is neki, de egyelőre csak a pisi. Mondjuk ő még csak 20 hónapos.
2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!