Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek ilyen szőrösek?...

Ovis gyerekek ilyen szőrösek? Ez normális? Csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Óvodában dolgozom, és az tűnt fel hogy egyre több gyerek, főleg kislányok rettentő szőrösek. Ugyan csak szőke szőrről van szó de némelyiknek az egész háta, lába, karja tele van. És nem 1-2 szál hanem sűrűn. Furcsa, de ennyi beteg gyerek csak nem lehet... akkor mégis mi okozza ezt? A fiúknál nem látok ilyesmit, inkább csak a lányok a szőrösek. Szóval csak itt felénk ilyen rémes a helyzet vagy észlelte más is?
2011. aug. 24. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem 3 éves kislányom van, szőke a haja. Mindenhol picike vékony szőke pihéje van, de az egyik combjának a külső felén én is észrevettem kb. 5-8 szál erősebb, fekete szőrszálat... mi is csak néztük a férjemmel, hogy jééé, szőrös a lányunk? :)
2011. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez tutira nem egészséges dolog. Én nem észleltem, nem vagyok gyerekek közt, de szerintem vagy azzal a sok műkajával, hormonkezelt hússal van összefüggésben, amit megeszünk, vagy a víz amit iszunk, abban is ott a sok hormon a fogamzásgátlók miatt. Vagy a fogamzásgátlók, amit a szülők szedtek...A mostani 6 évesek úgy néznek ki, mint mi 8-9 éves korunkban, a 14 évesek 18-nak tűnnek...Ez se normális szerintem, tuti a hormonok, mindenfélével tömik az állatokat hogy jobban nőjjenek.

33 N

2011. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
26%
A probléma,hogy valószínűleg nem egy óvodában vagy,hanem az Endoron.
2011. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom combja 1.5 éves csupa szőr volt. Elvittük endokrinológiára. Semmi kóros. Azóta ki is kopott.
2011. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezen búslakodom. Van egy gyönyörű 5 hós kislányom és szőrös. :( így is született, de nagyrészt lekopott róla, de azért maradt is. Nem tudom, ilyen marad e, az orvos szerint majd lekopik, de tesóm kislányának sem kopott el teljesen. Sosem szedtem fogamzásgátlót, nincs hormon bajom, nem tudom mitől van, de én is észre vettem, hogy egyre több baba ilyen.
2011. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:-D


Az esetek nagy részéban szó sincsen semmiféle rendellenességről,hanem mi vagyunk hozzászokva ,hogy a felnőtt nők mindenütt teljesen csupaszok,ma sem szőrösebbek a gyerekek ,mint pár évtizeddel ezelőtt voltak,csak egyszerűen már úgy hisszük a csupasz test a normális.

2011. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkinek a testét piheszőrök borítják mindenütt. ha úgy esik rá a fény, akkor látni, egy nő háta is szőrös, csak nem úgy, hogy bozótvága kell hozzá, hanem finoman. az én lányom sztem nem szőrösebb a kelleténél.
2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ●●●● válasza:
Ha be kell magunkat sorolni valahová, akkor emlősállatok vagyunk, azok pedig szőrösek. Ez a természetes. Csak a társadalom belénk sulykolta, hogy a nőknek ezt el kell tüntetni, de attól még természetes az, hogy nő. Így néz ki egy nő természetes állapotában. Nyilván én is szedem és nem hagyok magamon dzsungelt, de azért ne tegyünk már úgy, mintha eredetileg csupasz bőrű lenne mindenki!
2013. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hanna S ***** válasza:
Szerintem ez attól van, h a gyerekek a kis szőrszálakat kitépték a bőrükből így helyette nagyobb, erősebb "vadabb" szőr nőtt
2021. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!