Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rövidesen kezd a bölcsiben a...

Rövidesen kezd a bölcsiben a kislányom, a kisfiam már ovis, már most stresszelek, hogy miképp fogok többfelé osztódni?

Figyelt kérdés

-hogy megfeleljek a családnak(ha betegek a gyerekek nincs segítségünk,a férjem nem mehet táppénzre)

-a munkahelyen komkoly konfliktust fog okozni ha kénytelen leszek váratlanul a gyerekekkel táppénzre menni

(A háztatást megoldom attól nem tartok,mert legfeljebb fontossági sorrendet állítok fel )


Az elmúlt tél végig betegeskedéssel telt,a gyerekek folyamtosan betegek voltak,ha idén is így lesz és emiatt folyamatosan táppénzen kell lennem nem tudom mi lesz így .


Mások hogy tudják megoldani ezt a problémát,ha nincsen nagyszülői segítség és nem tellik babysitterre sem.


2011. aug. 29. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan nem okoz gondot, ha nem megyek melózni, ezért nem rúgnak ki, szerencsére, de a helyzet ugyanaz, mint nálatok, nincs segítség semmi.


Hát sajna én is agyaltam, hogy hogy lesz, de rájöttem, hogy másképp nem megy, ha betegek nekem kell maradni, bár tudom, hogy a kollégák nagyon ferde szemmel fognak nézni, de hát mit tud tenni az ember.

Próbálj nekik már most immunerősítőt adni, mi Cebion cseppet, illetve cebion multi kidet etetek velük, hátha! Ez egy ilyen korszak nehéz elkerülni és elég szomorú, hogy ez gondot okoz a munkáltatónak. A férjem munkahelyéről most rugdosták ki a kisgyerekes anyukákat! :((

2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!