Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tovább? Elrontottam...

Hogyan tovább? Elrontottam valamit vagy még nem érett meg rá?

Figyelt kérdés

Elkezdtük a szobatisztaságra szoktatást.. de azt gondolom,hogy elrontottam és most nem tudom hogyan tovább.

Szoval amikor elkezdtük én ugy gondoltam, hogy fél óránként elviszem pisilni. Nem tudom miért fél óránként,de ez nekem igy jött. Most 3 nap után félóránként pisil, ha viszem ha nem. Viszont időnként szol is.Hogy "gyorsan pisi"...

Az lenne a kérdésem, hogy most én szoktattam rá a féloránkénti pisilésre és ezzel elrontottam a dolgokat,vagy egyszerüen ez csak véletlen.

Amugy ha a wc-n ül nagyon szépen pisil, örül annak, hogy produkált, de nem hajlandó szolni csak néha.

Mit csináljak??? Hogyan tovább???


2011. aug. 30. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából, ha belegondolsz te sem jársz fél óránként wc-re.


Mi anno úgy szoktattuk rá a szobatisztaságra, hogy megbeszéltük vele, szóljon, ha kell pisilni vagy kakilni.

Elején sok baleset érte, de másfél hét után elkezdett szólni. Akkor is volt, hogy 1-2× jött a "baleset", de utána szépen beállt.

2011. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is ilyen félórázással kezdtük, és szerintem bevállt.pár nap után már nem vittem, csak később, óránként, majd ha szólt.de én máig (már fél éve éjjel is szobatiszta),ha mondjuk 2órán belül nem szól, kérdezem, mert sok fontosabb dolga van a pisilésen kívül :)

és mielött indulunk valahova otthonról, mindig megpisiltetem, ha csak pár csepp is, de pisiljen.

2011. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van.. én sem járok fél óránként..

Akkor csak hagyjam rá és ha szol megyünk wc-re? Ha meg nem akkor öltözünk és takaritok? Vagy hagyjam picit a pisis ruciban, hogy érezze, hogy ez nem jo? Vagy ez butaság? Nem gond alapvetően a takaritás és öltöztetés, csak itt nálunk nincs 20 fok sem ugyhogy rendesen fel kell öltöztetni nem lehet egy bugyiban.

2011. aug. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!