Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet hogy elrontottam valamit?

Lehet hogy elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Reggel 5kor kel és keresi a kekszet, eszik vagy 3-4 darabot, iszik vizet és vissza alszik kb. 7ig. Nem tudom, hogy ez helyes-e. Inkább tejet vigyek neki? Összemorzsálja az ágyat, minden nap porszívózhatom ki. De ha nem adnék, akkor tuti, hogy nem aludna vissza. Kb. 2 hónappal ezelőtt még 5kor kelt. Jött a kistesó iránti féltékenység, hogy ő miért szopizhat éjszaka, és ő is kér. Hát így jött a keksz.
2011. jan. 10. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem helyes. Ha neki ez igy jo es vissza alszik, akkor miert ne? Nincs benne semmi rossz. Es neked is jo. Szegenyke meg felkell dolgozza, hogy van egy kisebb baba aki az o tesoja. minden jot kivanunk
2011. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!