Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki ha nem vettünk új táskát...

Ciki ha nem vettünk új táskát a gyereknek 2. osztályban?

Figyelt kérdés
Ma reggel vittem évnyitóra és szinte minden osztálytársa új táskát kapott. Én úgy gondoltam, hogy amit tavaly kapott az még bőven jó lesz idén is. Majd 3. osztályra kap újat.
2011. szept. 1. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia ha jó és nem szakadt ilyenek, és elfér benne, miért is vennél újat???


Persze sajni a gyereknek lehet ciki, hogy sokaknak új cuccai vannak... de én is így nőttem föl és semmi bajom, jobban értékelem a dolgokat.

2011. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi baja a táskának. Olyan mintha új lenne. Direkt jó minőségűt kapott tavaly, hogy ne keljen minden évben újat venni.
2011. szept. 1. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Régen nem volt divat a minden évben új táska, tolltartó, füzettartó dolog... Én sokáig nem kaptam új iskolatáskát, az első iskolatáskám is örökölt volt. Amikor fölsőben már hátizsákot vittem, az már új volt, de akkor is volt, hogy három évig ugyanaz volt az iskolatáskám. Egyetértek azzal, hogy ha nem szakadt, elfér benne a holmija, akkor nem teljesen fölösleges újat venni.
2011. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki főleg ha olyan mintha új lenne! Mi sem kaptunk minden évben másik táskát! Reméljük a mai gyerekek is így gondolják...
2011. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém is két évente kap új táskát, de volt olyan év, amikor sírva jött haza, mert kérdezték tőle, hogy hol van az új táskája, mert az egész osztálynak volt, neki meg nem.

Gáz, hogy már a kicsik között is ezen megy a harc, és van hogy ez alapján állítják fel maguk között a hierarchiát. :(

Amúgy szerintem sem gáz, ha jó még a táska, így is sokba kerül az iskolázás, nem hogy minden évben, mindenből újat venni...

2011. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért a többi szülőt az értekezleten csak megkérdezném, hogy hova rakják a jó állapotban levő előző évben vásárolt táskákat, ha minden évben új van... Nem is értem ezt, ha nem megy tönkre, hordható, tiszta, mi szükség van újra??
2011. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én sem értek egyet,pedig én állitolag egy sznob pi... vagyok,nem tudom mi szükség ujat venni ha az előző is szép még?
2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan most kezdte az elsot a lanyom, de dirakt egy kicsit dragabb, de jo minosegut vettunk, hogy jovore ne kelljen ujat venni. Remelem naluk nem lesz "divat" a minden evben mindenbol ujat dolog.

Azon csodalkozom csak, hogy kozben mindenki panaszkodik, hogy nincs penz, meg a valsag......

2011. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dehogy ciki! nekem 4.-ig volt egy táskám amit nagyon szerettem csak beleömlött a kakaó és hát kimostuk, de volt itthon egy adidas táska, és azt hordtam, utána meg találtam egy oldaltáskát ami mégjobban megtetszett, így az lett az iskolatáskám 5. osztály második félévben. 6. osztályban meg most kaptam egy Fila oldaltáskát, mert szerintem nagyon szép a minta rajta. :D
2011. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

és csak megjegyezném hogy régi a tolltartóm mert azt is imádom (mert benne van minden puska:D) és a ceruzák is a tavalyiak, nem sokat színeztem, írtam velük. nyomós irónt (Rotringot) vettünk már 1-2. osztálytól és azokból még most is van egy pár.

utolsó voltam

2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!