Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hogyan tovább? Ilyenkor...

Most hogyan tovább? Ilyenkor mi a teendő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pisi szépen wc-be kevés baleset, mostmár egészen szépen szol. Viszont kaki nem. Wc-be nem akar kakilni, de már pelenkába sem. Szol szépen és amikor ráültetem akkor nem hajlandó semmit sem. Aztán egyszer csak jön és mondja hogy anya mondta.. Édes aranyos, de hogy fog a wc-be? Mondom neki azt is ( mert olvastam itt, hogy van gyerek aki visszatartja) hogy addig vegyünk fel bugyipelust és abba kakiljon,de azt meg nem akar.

Tapasztalatok? Bármi érdekelne... Gondolom nem vagyok egyedül ezzel...


2011. szept. 1. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős, de lehet, hogy várni kell még vele. Ha se wc-be, se pelusba nem akar már kakilni, akkor hova kakail és mikor volt utoljára széklete?
2011. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van...Pelust már nem akar, viszont kakilni csak állva és elbújva akar. Így megy az alsónadrágba a produktum.

Én is tanácstalan vagyok, de erőltetni semmit sem szeretnék.

2011. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is a bugyiba megy a dolog.. de előtte szol meg utánna mondja, hogy wc-be kellett volna. Viszont ma egész nap nem volt gond a pisivel, ugyhogy én ugy érzem, hogy már érett a dologra.
2011. szept. 1. 21:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és 20 hónapos. Igazábol csak ugy gondoltam megnézem mit reagál és mivel a pisiléssel teljesen ügyes és a nappali alvásnál 3 napja nem pisil be gondoltam folytatom és megprobálunk leszokni bölcsi előtt.
2011. szept. 1. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos nagyon kicsi még. Ráérsz ezzel még foglalkozni jövő nyáron is.
2011. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!