Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kisfiam elesett...

3 és fél éves kisfiam elesett és megütötte a fogát, vérzett is, de nem esett ki. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Felhívtuk a fogorvosunk, azt mondta, nem érdemes szájsebészhez vinni, csak ha ki is esik, de szerinte szinte biztos, hogy idővel elhal ez a tejfog (mivel vérzett) és örüljünk, ha az állandó fog csírája nem sérült. Tényleg ilyen durva a helyzet?
2009. ápr. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen baleset: a kiságy rácsába ütötte be a száját, és pár csepp vér is jött. Ha nem lazult meg a foga, akkor szerintem csak az ínye vérzett, és nem hinném, h' el fog halni. Azért érdekes a fogorvos, h' látatlanban ilyen diagnózissal ijesztget. Ha ilyen könnyen sérülnének a fogak, elég furcsán festene az emberiség. Szerintem nyugodj meg.
2009. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A múltkor nekem is megsérült a fogam, mert egy kicsivel nagyobb mint a többi, és kilátszik. <--- egy kisfiú megdobta labdával(kemény volt, asszem bézbol labda), utána nagyon vérzett, de nem lett semmi baja :) 11/L :)
2010. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!