Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most szeretnék indítani egy...

Most szeretnék indítani egy családi napközit (olyan, mint egy bölcsi, vagy egy ovi, csak kevesebb gyerekkel). Milyen ötletetek van a nevével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, tippetek a családi napközi nevével kapcsolatban.

Férjem 7 éves huga folyton csak a saját ovijának a nevét emlegeti:), de hát az már sajnos "foglalt".

Esetleg hallottatok valami vicces, érdekes, és gyerekek számára is könnyen megtanulható névről?


2009. ápr. 20. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol szeretnéd ezt indítani? Megyében legalább?

Én is gondolkodtam rajta, de vidéken szerintem nem lenne rá kereslet. Mert akárhogy számoltam elég drágára jönne ki havonta/gyerek.

Több anyukát is akarsz foglalkoztatni, vagy csak te otthon a saját otthonodban?

Kell hozzá végzettség? Mert olvastam vmit a neten hogy tán most lehet vmi pályázatot beadni és hogy elég egy alkalmassági tanfolyam most még ehhez.

Kérlek írj nekem, mert nagyon érdekelne ez engem! Mivel így meglenne a munkahelyem is.

Névnek szerintem a napsugár, liliputi név lenne jó például! De ez csak példa. Még annyi lehetőség van. Most ez jutott eszembe.

De amúgy kell neki nevet adni mindenképp? Vagy csak te szeretnéd? Ki is rakod a falra? Persze ez most függ attól hogy te külön házban, épületben csinálod e vagy otthon.

2009. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Budapest könyékén szeretném csinálni, egy elég gazdag városban. Kereslet biztos, hogy lenne rá, csak hirdetni kell.

Végzettség mindenképpen kell hozzá, szerintem valamit félre olvastál.

Én Budapesten a Fehér Keresztnél tettem le a vizsgát.Az ingatlant bérelni fogom, a weblapot és a szórólapokat a férjem nagyon jól megtudja csinálni, játékok pedig már meg vannak, csak pár apróság hiányzik.

Kezdetben én lennék a kicsikkel, később pedig szeretném, ha anyukámat is feltudnám venni.

Remélem minden kérdésedre válaszoltam:).

A liliputi az tetszik, és azt hiszem az nincs is a környéken. Én katica oviban gondolkodtam, de kiderült, hogy a mellettünk lévő városban van már ilyen nevű.

2009. ápr. 20. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a TÖRPŐR, vagy valami ilyesmi (törpőrdög) vicces lenne!

Amúgy sok sikert!!!

2009. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!