Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segit nektek a párotok a...

Segit nektek a párotok a gyerekkel kapcsolatban akármiben?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a pici?Miben és mennyit segit?Szerintetek ezt el kell várni egy apától vagy nem?
2010. szept. 11. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem segít semmit, a gyerek sem érdekli, itt hagyta nekem, ő meg lelépett mással. 23/F
2010. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem sokat, mert sokat dolgozik, így keveset van velünk itthon. 15 hónapos a lányom, esténként elviszi sétálni, vagy itthon játszik vele, nagy ritkán megeteti, még ritkábban átpelenkázza. A fürdetésnél is ott van mindig. Igen, ez a minimum, ennyi részt neki is kell vállalni szerintem.
2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem bármiben; mindenben. Eteti, pelenkázza, fürdeti, lefekteti, játszik vele, sétálni viszi. Nagyon szerencsés vagyok, hogy ilyen férjem van.

Én nem várom el tőle, de nagyon jó hogy így van.

2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szoptatáson kívül mindent megcsinál(t). Már 2 éves a fiam, már nem szopik, most gyakorlatilag mindent rábízhatok, és rá is fogok, mert hamarosan jön a kistesó és akkor ugye pár napra kórházba vonulok.
2010. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat segít! De legtöbbször kérnem kell, hogy eltudjak végezni az itthoni munkával, (főzés, takarítás, vasalás stb..) A munkája miatt össze-vissza dolgozik! De amikor itthon van akkor : játszik vele, sétálnak, altatja, megfürdeti, eteti! Pelenkázás ritka, főleg ha kaki van :)! 13 hós a lányunk!
2010. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, ki mit választ:)

Az én férjem születése óta segít a kicsi körül és nem azért, mert én ezt várom el, hanem azért, mert az ő gyermeke is és ez neki nagyon nagy öröm, hogy ő is közre működik a gyermekünk életébe.

2010. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segít,mindenben. Másfél éves a kislányunk,sokat van vele,nagyon jó apa. Nálunk ez természetes, hogy kiveszi a részét a gyermeknevelésből, nem azért csinálja,mert elvárom. Elvégre ugyanannyi köze van hozzá,mint nekem.:-)
2010. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7,5 hós a babánk, de nekem elég, hogy ha a picivel foglalkozik, amíg én a házimunkával. Máshogy nagyon nehezen menne.
2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...most, hogy próbálok visszaemlékezni az "elejére", nehéz volt belerázódnia, 21 évesek voltunk mikor a kicsi született.Ő az a típus, akit kérni kell, magától ritkán veszi észre mit tudna segíteni.De tulajdonképpen..nem is tudom.Volt, hogy kiakadtam, mert semmit nem segített, max ha szóltam neki (akkor még vártam, h vegye észre magától), volt, hogy magam is meglepődtem miket megcsinál akár önállóan is.

Tápszeres volt a bébink, segített etetni, pelenkázni, a közös fürdetésekre még rá kellett beszélni, stb.Egy pici babával a legtöbb pasi nem nagyon tud mit kezdeni, de nem is az ő dolguk, persze jó, ha segítenek.

Amikor már tud vele játszani, megbeszélni "az élet nagy dolgait", stb az más.Most 4 éves a fiam, sokat játszanak, szerelnek, horgásznak motoroznak együtt, ez nekem is jó ilyenkor tudok lazítani.A napokban mondta is, hogy amint a kicsi megszületik szóljak mindig mert bevallja ő magától nem veszi észre mit kell segíteni.Napokon belül születik a tesó és nagyon várja ő is, a fiam is.

2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 22:45-ös!Sok boldogságot és könnyü szülést kivánok!Mindekinek köszi a válaszokat!
2010. szept. 12. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!