Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez csak nálunk megy ilyen...

Ez csak nálunk megy ilyen nehezen? Hónapok óta tart a folyamat. (Szobatisztaság)

Figyelt kérdés
A fiam majdnem 3 éves, 2 hét múlva kezdenénk az ovit. Viszont a szobatisztasággal sajnos úgy érzem nagyon lemaradtunk. Nyár elején kezdtük, azért akkor mert addig sem mutatott semmi érdeklődést a téma iránt én meg nem akartam "erőltetni". Azóta még ott tartunk, hogy magától nagyon ritkán szól ha pisilnie kell, ha én kérem, hogy menjünk akkor viszont legtöbbször tiltakozik és azt mondja nem kell. De 5 perc múlva meg bepisil. A kakilásról ne is beszéljünk, mert mindig a nadrágba intézi, kivétel ha még időben elkapom és ráültetem. Próbáltam már vele szépen beszélni, de sajnos csúnyán is, mert nagyon elszomorít, hogy még itt tartunk. Magamat hibáztatom és nem tudom mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet.Biztos az is baj, hogy naponta sokszor előkerül a téma, de ha nem kérdeznék rá, folyton bepisilne. Kérlek adjatok nekem tanácsot!
2011. szept. 4. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez volt a helyzet. Ne keseredj el, inkább próbáld egy kicsit "elengedni" a problémát. Legfeljebb később szoktatod be az oviba (ha nincs más akadálya). Az én lányomnál ugyanígy volt, én is nagyon ki voltam akadva, hogy sosem lesz már szobatiszta, aztán egyik -napról a másikra az lett.:-) Rá 1 hétre éjszakára is. Szóval nyugi, kicsit vedd lazán, és meg fog oldódni. Ne lássa rajtad a gyerkőc, hogy téged bánt, ha bepisil, bekakil.... Kitartást Neked!
2011. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!
2011. szept. 4. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom már nagyobb a gyerköcöd érdekelne hogyan sikerült szobatisztának lenni
2021. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!