Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+2 hetes kismama vagyok...

18+2 hetes kismama vagyok alig látszik rajtam, hogy terhes vagyok. Ez normális? 18-19 hetesek írjatok vagy bárki aki tapasztaltabb nálam!

Figyelt kérdés
Mert kicsit aggódom a rokonaim folyton azt mondogatják, hogy nem látszik rajtam és igazából szinte csak a mellem nőtt meg de az óriási!!1 kg híztam eddig összesen.
2011. aug. 23. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN 18 hetes vagyok, már gömbölyödik a pocim, szűkebb pólokban már igencsak látszik, első gerek, vékony testalkatú vagyok. Viszont szerintem ne keseredj el, hogy neked nem látszik még, mert rengeteg olyat olvasok, hogy félidőtől, sőt azután kezdenek el gömbölyödni. Ha az ultrahangon minden rendben van, akkor ne aggódj. Boldog babavárást!
2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!az uh azt mondta a doki, hogy 22 cm és 200 gramm körülbelül.ez elvileg jó.neked is Boldog Babavárást!!
2011. aug. 23. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizsgálatok szerint minden oké, akkor ne bánkódj, hidd el, meg fog nőni. :) Az első terhességemnél hamar látszott, de a végén nagy teher volt a gigantikus poci, és nehéz volt a szülésem is. A lányom nagy baba lett - ma már akkora, mint a kortársai.

Most 18+3 hetes vagyok, mát gyanakodnak az ismerősök, de nem feltűnő. 1 kg-t híztam én is, tegnap mért a doki.

A rokonokkal nem szabad foglalkozni, rémesen sok butaság és babonaság kering a családokban, és mindenki a maga elméletét erőlteti. Mindig a saját megérzéseidre - és az orvosra hallgass!

Boldog babavárást!

2011. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És a magzatmozgással ti hogy álltok? Bocs, hogy kicsit más téma, de úgy megörültem, hogy kb. egykorú terhesek vagyunk, én talán egy héttel fiatalabb, és nagyon aggaszt, hogy szinte semmi mozgást nem érzek, csak nagyon ritkán és nagyon enyhét. A kisfiammal már a 15. héten határozottan éreztem. Egyébként rajtam se látszik még, és nem is híztam, de nem is vagyok vékony.
2011. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én a lányomat 16 hetesen kezdtem érezni, akkor jelentkezett az előtej is. Most kb. egy hete kezdett gyanús lenni, de mivel sokat jövök-megyek, mozgok, ritkábban veszem észre, általában megállok és lepihenek egy kicsit, figyelem, hogy tényleg a baba az. Most már egyértelmű, az orvos először nem hitte el, de tegnap az UH alatt is egyfolytában nyüzsgött, jobb oldalra kipúposodott. :)
2011. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint az nem törvényszerű, hogy a másodikat előbb érzi az ember, mint az elsőt. Kicsit megnyugodtam, köszi. Nekem még nem volt meg a 18-ik heti UH, ezért izgulok nagyon.
2011. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan minden rendben lesz! Nekem még a nemét nem sikerült megtudni, a végén keresztbe fordult, hasra, és összegömbölyödött. :)
2011. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon sokat segítettetek!!!És sikerült is megnyugodnom én a 16. hetem 3. napján vettem észre először, hogy mozgolódik akkor még nem voltam biztos benne, hogy az, de már mostanra az vagyok.Nektek is boldog babavárást!!!Remélem itt még beszélünk mert én is nagyon örülök, hogy vannak itt velem egy időben.Sajnos az enyém is hasrafordult és én sem tudom a nemét!!:(Mikor lesz a következő uh???
2011. aug. 23. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 2-4-6. válaszoló. Nekem írhattok privit is, ha gondoljátok. :)
2011. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem 31 hetesen sem veszik észre.

18 hetesen még semmi növekedés, gömbölyödés nem volt se mellben, se hasban, se fenékben.

2011. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!