Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is alszik ennyire...

Másnak is alszik ennyire ROSSZUL két év körüli gyermeke?

Figyelt kérdés
Egész éjjel forgolódik, hempereg, vergődik, ha nem aludnék mellette, szerintem, óránként, vagy kétóránként biztos, hogy kelne. Állandóan igazítgatnom, takargatnom kell, meg a cumit visszaadni, annyit forgolódik. Nem tudom, hogy mitől lehet ennnyire nyugtalan, de komolyan aggódom miatta. 20 foga van,. tehát a fogzás kizárva. Mi lehet a baj? Akinek hasonló a helyzet, mit csinál?
2011. szept. 5. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém rosszabbul alszik, mellettem alszik, és gyakran felkel, olyankor szopizva alszik vissza, most tervezzük, hogy külön ágyba és szobába költöztettem, és csak akkor megyek be hozzá, ha felsír. Majd meglátjuk, mennyit lépünk így előre.
2011. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam egy mormota. Igaz, ő is dobálja magát, de a kiságyban alszik, és csak a koppanásokat hallom, de ő nem ébred fel rá. Kitakarózik, de ha fázik, magára húzza, emiatt nem kelek. Egyszer kel éjjel pisilni (már nem használ pelust), cumi már rég nem kell neki, ő dobta el. Reggel 6-1/2 7kor ébred, akkor veszem magam mellé, de már nem alszik vissza, követeli a kakaóját.
2011. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ez volt nálunk is.A férjemmel mind a ketten kikészültünk.Átköltöztettük a másik szobába a tesóhoz,azóta nincs ilyen gondunk.Remélem Nálatok is hamar megoldódik a probléma.
2011. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!