Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvoda első évében milyen...

Az óvoda első évében milyen sűrűn lesz beteg a gyermek?

Figyelt kérdés

Már jártunk egy évet bölcsibe és elég sokat betegeskedtünk!

Kíváncsi vagyok hogy az óvoda első éve milyen lesz.Várom a tapasztalatokat!Köszönöm.


2011. szept. 5. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Honnan tudjam milyen gyakran lesz beteg? még csak most kezdtük és jós nem vagyok.

Egyébként meg nem beteges egyetlen napot sem hiányzott a öblcsiből sem.

2011. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8szor volt beteg (számoltam) tavaly, az első óvodai évben, remélem idén már jobb lesz a helyzet.
2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat volt beteg!! Egy hét ovi egy hét otthon. Nem viccelek,tényleg így volt.Bár ő nem volt bölcsis,így az oviban esett át mindenen.
2011. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Március óta ovis, tehát még nincs 1 éve, hogy jár, de még egyszer sem volt beteg. Amúgy sem egy beteges típus, eddigi élete során 2szer volt beteg (3napos láz, torokgyula).

Májusban ő és a tesója nem kapta el a többi gyerektől a hányós-hasmenős vírust, én igen...

Érdekes, mert én sosem voltam beteges típus, de ovi óta én vagyok a beteg, nem a gyerekek.

2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly kezdtük az ovit, előtte nem voltunk bölcsisek.Az én kislányom többet volt itthon, mint oviban.1 hét ovi, két hét betegség.Évvégén még a kórházba is bekerült egy csúnya hányós vírussal.Párom is.A legtöbb betegséget haza is hozta így végig ment az egész családon.Az idei év se kezdődik jobban, már beteg pedig még oviban se voltunk.Nagyon gyenge az immunrendszere, pedig sok mindent kipróbáltunk már.
2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!