Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnám leszoktatni 2...

Hogy tudnám leszoktatni 2 éves fiamat a verekedésről?

Figyelt kérdés
Már már nagyon kellemetlen, nekem mint anyának, hogy az eddig áldott jó kisfiam átfordult az érem másik oldalára, talán túlságosan is, verekedős lett. Nem használ semmi, se a nyomatékos szó, de már a kezére is rácsaptam, mert tényleg durván megütötte a másikat. Volt hogy fém kisautóval csapott bele a másik arcába, aztán vagy a homokozólapáttal, vagy a puszta kezével üti meg amásikat. Ha nem kapja meg a másik kisgyerektől amit "kinézett" már üt is. Borzasztó rossz. Nem használ a sarokbaállítás, a kézfejre ráverés. Ma már ott tartottam, hogy nem akart bejönni a lakásba, olyan rávertem a fenekére, hogy én is éreztem a kezemen. Minden tanácsot elfogadok, csak hagyná abba a pofozkodást!
2011. szept. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Azt olvastam egy cikkben,hogy a leg célravezetöbb ilyenkor a szabadságától való megfosztás. Érstd úgy,hogy pár percre fogd meg,öleld magadhoz és akárhogy vertyog ne engedd el.A szakember egy hetes birkózást javasol. Ha nem sikerül így én javaslom,hogy porold el a fenekét...Bocsi:)
2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A veréstől csak agresszívabb lesz.
2011. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal az én kislányom is verekedős, de ő csak akkor ha tőle akarják elvenni a játékát, de akkor nagyon durván üt-harap stb. én ilyenkor "sarokba állítom" ha sikerül, akkor persze elkezd sírni, mi ma kezdtük a bölcsit, kíváncsi vagyok a gondozónők mit kezdenek majd vele, mert mondták hogy majd megoldják!
2011. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!