Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Behozták törvénybe, hogy...

Behozták törvénybe, hogy 3éves kortól óvodaköteles a gyerek?

Figyelt kérdés
Csak fél füllel hallottam a tv-ben és még annyira nem aktuális azért nem figyeltem.
2011. szept. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nEM, MÉG NEM JÖTT KI AZ ÚJ TÖRVÉNY. kÜLÖNBEN EHHEZ ELŐSZÖR A FELTÉTELEKET KELL MAJD BIZTOSÍTANI (FÉRŐHELYEK, ÚJ ÓVODÁK, ÓVODAPEDAGÓGUSOK) ÉS CSAK UTÁNA LEHET BÁRKIT IS KÖTELEZNI ARRA, HOGY MINDEN 3 ÉVES OVIBA JÁRHASSON... EZ SEM MEGY egyik napról a másikra...

Ne haragudj a Caps lock-ért.. már nem írom újra :S

2011. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, új koncepció van, most az a javaslat, hogy 4 éves kortól legyen kötelező az óvoda, 2014-től léphet életbe, ha megszavazzák
2011. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fél füllel hallottam de talán 4 évet mondtak.
2011. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Duma-duma, de minek? Az én lányomat fel sem vették az oviba, mert nincs elég hely, én meg úgyis itthon vagyok a kicsivel. Közben meg leépítik a már meglevőket is. Vagy vigye mindenki magánoviba?
2011. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!