Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Futószemölcs! MIt tehetnék?

SOS! Futószemölcs! MIt tehetnék?

Figyelt kérdés
2 és fél éves fiamon két hónapja jöttek elő a futószemölcsök, elöször a vádliján. a doki akkor azt mondta hogy ez nem szemölcs, így nem kezeltük, persze szépen elterjedt. A bőrgyógyász verrummalt írt fel, de hiába kenjük csak szaporodik, sőt ma már olyan lett a háta mintha bárányhimlős lenne. Szerintem az immunkrendszere is tropa, de mégis mivel kezelhetném? Nektek mi vált be?
2011. szept. 9. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem le szokták fagyasztani. nem kellemes, picik szerintem nagyon rosszul viselnék, utána pár napig feküdni is fáj, de más hatásos megoldást nem tudok :(
2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grapefruit mag csepp, persze a korban neki való. Csodákra képes minden egyéb kence vagy gyógyszer nélkül.


A fagyasztás is jó, de egy ekkorka gyerek nem díjazná. Nekem az arcom volt fagyasztva jópárszor, háát nem kellemes de nagyon hatásos.


Menjetek el dokihoz, főleg hogy hétvége. Biztos nem bárányhimlős? Az immunrendszert vérből le tudják tesztelni, plusz irathasz fel immunerősítőt.

2011. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

voltunk már dokinál, most az ügyeleten semmit sem csinálnának sajnos. bárányhimlő ellen oltva van elvileg, ami persze nem jelent semmit. de ez szemölcs sajnos:-(

de már nagyon el vagyunk keseredve...

ezt a grapefruit cseppet hogy kell használni?

2011. szept. 9. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe!

[link]

2011. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Folyadékba csepegteted. A lényeg, hogy ne a keserű változatot vedd, hanem a gyerekeknek valót. Igaz, ez az árán meglátszik, de tényleg mindennél többet ér!


Sógornőm kislányának volt nagyon szemölcsös szinte az egész teste. Orvostól orvosig, kencétől gyógyszerekig mindent próbáltak és nem használt semmit. Aztán én ajánlottam nekik a gr.mag cseppet és 2 hét alatt eltűnt minden, azóta sem jött vissza a kiscsajnak.

2011. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki írt fibrómával kapcsolatban privit. Sajnos nem tudok ebben véleményt alkotni, mivel nem vagyok se szakmabeli, se forgalmazó, se egyéb. A sógornőméknek is azért javasoltam, mert az interneten olvastam.
2011. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen vérehullató fecskefű, nagyon nagyon ajánlom, nyitott szemmel járj mert elég sok helyen előfordul, főleg nem forgalmas helyen,

sok siekrt

2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a vérrehulló sajnos nem vált be, és most már annyi van hogy nem lenne az a mennyiség az út szélés, sajnos.


aki írt a gmag. cseppről ami gyerekeknek való az nem tudja mi volt a neve? és azzal is kell kenegetni, vagy csak inni?

köszönöm!

2011. szept. 11. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mondtam, hogy nem olcsó:(


Plusz van az Ökonetnek is gr.cseppje, az valamivel olcsóbb, csakhát terjesztő forgalmazza.

2011. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!