Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reklamálnátok, ha az ovis...

Reklamálnátok, ha az ovis minicsoportban a ti lányotok lenne az egyetlen, a többi mind fiú?

Figyelt kérdés

16 fiú + a lányom. :(


Hétfő óta járunk, nem tetszik neki... a sarokból nézi a fiúkat. :((( Átirassam a vegyescsoportba?


2011. szept. 9. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Reklamálni felesleges, mert mit tudnak csinálni? Kirakják a fiúkat és varázsolnak oda lányokat a te kislányod miatt?


Viszont, ha van rá lehetőséged, hogy átvidd egy olyan csoportba, ahol jobb a nemek aránya, akkor érdemes megpróbálni.

2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

mit szeretnél reklamálni? hogy miért fiúk születtek/jelentkeztek? nem hiszem, hogy erről bárki tehetne :)

vidd át ha hiányzik a lányodnak a lány társaság

2011. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Most mit kell ilyen bunkón válaszolni a kérdezőnek? Gondolom nem akar nekirontani az óvoda vezetőségének, bár mondjuk én tuti reklamálnék, nem értem hogy mikor beosztották a csoportokat, hogy volt ennyi eszük hogy annyi fiú közé tettek egy szem kislányt. igen szolj! Rakasd át koedukáltabb csoportba. ennyi idősen a kislányodnak szüksége van más kislány társaságára is, mert gondolom lányos, babázós játékokat nem a fiúkkal fog játszani, meg előbb utóbb ki is lenne közösítve. Furcsállom hogy ilyen meggondolatlanul válogatták össze a csoportot. Intézkedj!
2011. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Harmadik köszönöm a normális választ. A reklamálás abból állna (mint ahogy írtam is a kérdésemben), hogy kérném, hogy rakják át a vegyes csoportba, ahol több kislány van, ámbár hátránya, hogy ott jóval nagyobbak a gyerekek :(( Hát nagyon nem tudom mit csináljak, de azt látom, hogy egyedüli lányként 16 fiú között nem jó neki.
2011. szept. 9. 15:05
 5/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok, bocs, félreértettelek, a reklamálás nekem mást jelent.

semmi probléma abból ha átkéred, szerintem hétfőn már mehet is oda ha reggel megbeszélitek az óvónénikkel.

2011. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Reklamálni nemcsak üvöltve, bunkó módon lehet, ha kérek egy változást, mert nekem nem jó valami, nekem az is a reklamáció fogalmába tartozik. Köszi a választ.
2011. szept. 9. 15:11
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Kicsit félreérthetően fogalmaztál.

Mint írod, a kislányod mini csoportban van.

A vegyes csoportban viszont nagyobb gyerekek vannak, tehát kor szerint nem oda illene a lányod, viszont ott más a nemek aránya.

Ha ebből a szemszögből nézem, bizony a minicsoport elleni reklamálás igenis olybá tűnik, mintha azzal lenne bajod, miért van ennyi fiú a csoportban.

Igazából a "reklamálás" valahogy nem a helyes szó erre a helyzetre, szerintem emiatt válaszolt így az első néhány válaszoló.

Egyébként áttennék a kislányt a vegyesbe, ha kéred?

2011. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Bunkó voltam? kösszépen!


Ebben a kérdésben a reklamálás számomra azt jelenti, hogy odamegyek az óvónénihez, és elkezdem verni az asztalt, miért csak az én kislányom az egyedüli lány a csoportban.


Erről nyilván senki nem tehet. Ha a vegyes csoportba rakják, akkor lehet, az lenne a kérdés, "Reklamálnátok-e, ha az ovis csoportban a ti gyereketek jóval kisebb lenne, mint a többi?"


A reklamálás egyből támadást jelent, és sajnos nagyon-nagyon sok szülő gondolja úgy, hogy ha valami nem tetszik, neki joga van mindenért REKLAMÁLNI, azaz verni a palávert, és erre még biztatják is egymást.


Esetleg, ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy mit tennétek a helyemben? Vagy átkérnétek-e a helyemben másik csoportba...stb., mindjárt más hangulata van a kérdésnek, és valószínűleg nem érkezett volna rá rögtön két "bunkó" válasz.

2011. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, és van más lehetőség, próbáld meg a másik lehetőséget.
2011. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hagyd még,lehet,hogy 4-5 nap elteltével a vegyescsoportban is csak a sarokból nézné a többi gyereket.Nem szokott még be.
2011. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!