Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit teszel, ha gyermeked...

Mit teszel, ha gyermeked takarózik? Ha épp szokik hálózsákról a takaróra?

Figyelt kérdés

Lányom 3 múlt, eddig hálózsákozott. Pont azért szoktattam erre, mert pici korában is nagyon dobálta magát, mindig lerúgta a takarót. Most már ovis, igényli a takarót. De egész éjjel parázok, hogy ki van takarózva.

Egyenlőre 2 óránként kelek hozzá-betakarom. Volt pár éjjel , mikor mindig be volt takarva, de legtöbbször mindig ki van takarva. Félek, megfázik, mert nem takarja be magát, sőt legtöbbször ráfekszik a takaróra is.

Próbáltam már egyszer, akkor kikötöttem a takarót, betűrtem, de felnyomja magát az ágy végébe, vagy ráfekszik a takaróra, tehát ez nem válik be.

Ha felöltöztetem, hogy ne fázzon akkor sem , ha kitakarózik, akkor meg melege lesz, ha betakarózik, és nem fog takarózni.

Ördögi kör és dilemma, de hosszútávon az sem kivitelezhető, hogy kelek 2 óránként hozzá-és persze ez sem elég, mert reggel pl 5-kor beetakartam, de negyed hatkor már megint ki volt takarva...

Segítség....!! :.)


2011. szept. 10. 09:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt takaró nálunk is jobban beválik, de amúgy ugyanez a problémánk. Egyébként azt hiszem, lehet kapni olyan hálózsákot, aminek az alján van két kinyitható rés, ahol a lábacskáit ki tudja dugni, ha kell. Remélem, megtalálod a számotokra legjobb megoldást.
2011. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!