Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit ajánlanátok egy kétévesnek...

Mit ajánlanátok egy kétévesnek székrekedésre?

Figyelt kérdés

Naponta kap gyümölcsöt.Itt a szilva, szőlő, őszibarack, és főzöm neki a főzelékeket, eszi a joghurtokat.Mégis székrekedése van lassan egy hete.

Laevolacot nem szívesen adnék neki.


2011. szept. 11. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az okát kéne kideríteni. De kipróbálhatod, hogy masszírozod a pociját.
2011. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Laevolac nálunk nem segített (amúgy nem lehet hozzászoktatni)

Ami segíthet még:

Reggeli előtt (vagy vacsora után)

5 ml parafinolaj (én ezt adtam, de lehet sima olaj is)

aszaltszilva!lé (bioboltban lehet kapni)


amúgy nálunk visszatartotta az volt a gond. először mi is székrekedésre gyanakodtunk, de kiderült, hogy kell neki kakilni, de visszatartja. 4 napnál tovább sosem hagytam, hogy ne kakiljon, mert durva, ha visszaszívódik, az a sok méreganyag. inkább adtam neki kúpot. persze ezt nem lehet a végtelenségig, mert erre bizony rászokhat.


gyermekorvosommal konzultáltam, természetesen!


sok sikert, remélem hamar megoldódik!

2011. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az aszalt szilvalevet már egy hete kergetem Fehérváron, de nem kapok.Max. 2 üveggel rendel minden bolt, és azt már aznap el is adják sajna.
2011. szept. 12. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!