Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam éjszaka csikorgatj...

3 éves fiam éjszaka csikorgatja a fogait. Miért? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem jár oviba, bölcsibe.

Azt olvasom mindenhol, hogy ez a stressz jele lehet..na de 3 évesen??? :O

Itthon minden rendben van, semmi változás nem volt.

Mindig is extra akaratos volt, már csecsemőnek is. A "hasalós" hisztik nemrégen kezdtek elmúlni (ahogy lekezdett beszélni és jobban lehet vele kommunikálni)


Napközben mosolygós, jókedvű kisfiú.


2011. szept. 11. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy öröklődik is! Sógorék fia 6 éves, kb 2 éve csikorog, mostmár kapott éjjelre egy szilikon fogvèdőt, mert teljesen lekoptak a fogai. Nagybátyjuk ugyanigy fogvédővel alszik, mert kitörte a fogait èjjel! Az uram mellet nem tudok aludni, annyira csikorog:( már kezdi a fiam is, 3 éves....
2011. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor csikorgatta a fogait éjjel, amikor hirtelen próbáltam leszoktatni a szoptatásról.
2011. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nálunk a családban senki nem csikorgat (sem szűk, sem tág családtag)


Most nem is történt Vele semmi extra változás ami ennyire megérinthette volna.

Nem tudom mit tegyek...gyerekorvos, gyerekfogászat, pszichológus???

2011. szept. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!