Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos hogy egy kiscsoportos...

Fontos hogy egy kiscsoportos ott is aludjon az oviban?

Figyelt kérdés
Van jelentősége hogy 12kor vagy 3kor hozom el?Számít?Úgy látom rajta hogy 8-12ig elég neki bőven a közösség.
2011. szept. 14. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
erre én is kivancsi lennék.Óvónéni mit javasol?melyik oviba jártok?
2011. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy fontos!

Nálunk mindenkinek javasolták az óvónők, hogy amilyen hamar csak lehet, aludjon ott az összes gyerek.

2011. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha el tudod hozni és úgy látod elég volt neki, akkor nem fontos és óvó néni is örülni fog, hogy eggyel kevesebb gyerekre kell vigyázni.

Nálunk pont fordítva van a lányom minden nap azért rimánkodik, hogy had aludjon már ott. Most kezdtük mi is. Nekünk nem akarják engedni, mert kicsivel vagyok itthon, így gondolják megtehetem azt a szívességet, hogy érte megyek ebéd után.

Mint minden, ez is annyira gyerekfüggő.

2011. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már csak azért is volt jobb mert ott legalább elaludt, otthon meg 2 éves korától már nem akart délután. igaz csak kiscsoportban, most már nem alszik el de csendben pihen.Mondjuk én nem is tudtam volna elhozni a munkám miatt.
2011. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi,hogy írtatok.Én el tudom hozni,mert itthon vagyok,tesóval vagyok terhes.Eléggé megviseli az ovikezdés, azért gondoltam,hogy nagy megrázkódtatás lenne neki az ottalvás.
2011. szept. 14. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én gyerkőcöm is nehezen viselte, de most már kezd belejönni, viszont az alvással pont nem volt gond, sőt, igazából azt látom, hogy mióta ott alszik, azóta kezdi szeretni az ovit.
2011. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod hogy neki úgy jobb akkor vidd haza. Az ovi nem kiképzőtábor és nem börtön. Én a helyedben lehet nem is vittem volna főleg ha nehezen szokik be. Mikor megszükletik a tesó akkor megint nehéz időszak jön az ovi nélkül is. Az én lányom is elkezdte 3,5 évesen de nagyon nem ment. Kivettem 3 hét után, és mindenki hülyének nézett, mondván hogy úgyse lesz jobb később sem. Nekünk fél év kellett. Addigra láttam hogy ő keresi a gyerektársaságot. Újra kezdtük az ovit, és azóta semmi gond. Örömmel megy.
2011. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak mindenki nyomja ezt az "ovi jó a gyereknek", "kell hogy szocializálódjon".....de az érdekel hogy számít e hogy mennyit van ott,de ezek szerint már az is jó ha 8-12ig szeret majd egyszer menni.
2011. szept. 14. 16:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: A nagyon ment dolgot hogy érted pontosan?
2011. szept. 14. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel már otthon üvöltött, hogy nem akar menni, aztán mikor hazajött folytatta. Este ezzel aludt el. Éjjel többször riadt fel sírva, újra bepisilt, és az oviban nem játszott, nem evett.
2011. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!