Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az anyukáról a cikkben?

Figyelt kérdés

[link]


Én a felháborodástól nem is tudok szóhoz jutni!!


2011. szept. 16. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Szörnyű!!! :( Na ezért szoktam én mondani, hogy ne szüljön 25 alatt senki! :((( Szegénykék...
2011. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is szörnyű, de nem kell így általánosítani, én 21 évesen szültem, imádom a kisfiamat, és soha nem lennék ennyire felelőtlen.
2011. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De komolyan. Este fél 11-kor átvisz két 2 éves gyereket az idősödő rokonokhoz, akik alszanak, és egy szót sem szól nekik, hogy itt vannak a gyerekek. Vettem volna el tőlük a gyerekeket azonnal.
2011. szept. 16. 16:35
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ennek semmi köze az életkorhoz. 15 évesen és 40 évesen is fel kell nőni a feladathoz, hogy felelősséggel tartozol a gyermeked iránt.
2011. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem a korával van bajom, hanem azzal amit tett. Belegondolni is iszonyú.
2011. szept. 16. 16:35
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Azért ne mondja már senki, hogy 17 évesen normális szülni, aztán 19 évesen ide-oda rángatni, mert bulizhatnékja van...
2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

hát ezt én is kikérem magamnak

24 éves vagyok és felelősségteljes anyuka

1,5 éves a kislányom de még egy pillanatra sem hagytam soha magára,

de biztos a kedves válaszolónak nincs gyereke ..

2011. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
A kedves válaszolónak 3 gyereke van. :-)
2011. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
hát kedves első válaszoló.már ne is haragudj de miért ne szüljön 25év alatt senki.nekem 2 hónapos a kisfiam és most vagyok 21 éves.van saját házam autóm stb.imádom a kisfiam ő a legfontosabb nekem.sőt még csak segítséget sem kérek senkitől hogy például legalább 1 éjszakát vegyen át valaki hogy én tudjak aludni, vagy fürdesse meg stb.egy kisbaba nem korhoz kötött.nem minden 25 év alattinak a bulizás az élete ahogyan nekem sem.én már 4 éve nem voltam bulizni mert minden más fontosabb volt annál.most meg plána mert a kisfiam az első.már ne is haragudj de ez elég érdekes mondat volt tőled.csak hogy finoman fogalmazzak.... a cikkre visszatérve elég szörnyű hogy csak így otthagyta a piciket az idős házaspár tudta nélkül.itt se azzal van a gond hogy elment bulizni a lány hanem azzal hogy nem szólt hogy a piciket otthagyja.nagyon felelőtlen volt.én is felháborodtam a cikken mint mindenki más,mert érthetetlen hogy tudta otthagyni egy szó nélkül őket.
2011. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos az amerikaiak másként nevelkednek, rengeteg dolgot nem tudnak, ami nekünk evidens. Nem az életkor a probléma hanem a felfogás, oké rábízom a gyerekeket másra, de nem tudtuk nélkül! Ez olyan mintha egyedül hagyta volna a gyermekeket, eszetlen felelőtlenség. Hogy mennyire nem az életkoron múlik, bizonyítja, hogy én 10 éves voltam és a hugom milliószor volt rám bízva, vittem 4 hónaposan egyedül gyermekorvoshoz, mert anyukám dereka beállt és nem tudott mozogni, apám meg még a gyógyszert sem tudta beadni, nem hogy orvoshoz vinni, vagy mentem vele 1.5 évesen egyedül strandra én voltam 11,5 stb. Soha nem hagytam felügyelet nélkül, pedig még én is gyerek voltam, de mindent el tudtam látni körülötte, ha lázas volt is boldogultam vele egyedül.
2011. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!