Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiperaktív gyermekkel hogyan...

Hiperaktív gyermekkel hogyan telik az estétek ősszel és télen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell farasztani. Benti torna, sport. TV elott nem fog kifaradni, semmit nem tanul.
2011. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

7-ig kinnt vagyunk (tavaly is így volt). 7-kor be-vacsi-fürdés-meseolvasás. Nem szabad hagynom fürdés után felpörögni, nagyon szigorú nálunk ez az egy óra. És akkor elalszik, nem mindig könnyen, de könnyebbe, mint amikor még bohóckodhatott fürdés után. Mi kinnt vagyunk ha esik, ha fúj. Minden időjárásra van megfelelő ruha. Bennt megbolondulnánk . Én nem...nem bírom a hideget, de ő nem tud mit kezdeni. Kicsi a ház.

Viszont az ujjfestékkel el tud lenni egy órát is. Ez most jutott eszembe, ahogy küldeni akartam a választ:) Ha nagyon rossz az idő, festés ujjfestéssel. Ha lenne hely, lehetne bennt kisebb trambulin, még az is jó lenne.

2011. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujjfestessel el van gyereked, meg egy orat is, akkor hidd el, nem hiperaktiv.
2011. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivel fárasszam ki?Lesz trambullinunk rövidesen, a hatalmas nappaliban már ráhagyom az ugrálást,szaladgálást,az ülőgarnitúrán ugrálást,van ugrálólabdánk,de úgy érzem neki még ez sem biztos,hogy elég,neki hatalmas nagy tér kell és a friss levegőn mozgás,de ez néha megoldhatatlan,mivel az immunrendszere nulla ezért nagyon hamar megbetegszik ha kiviszem a hóba majd.
2011. szept. 24. 09:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy súlyosabb hiperaktív sem mesenézéssel,sem puzzle kirakással,sem legóval nincs el sokáig,azzal sem amit nagyon szeret?
2011. szept. 24. 09:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, nem koti le. Esetleg, ha a csalad is reszt vesz benne.
2011. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi már régóta nem nagyon járunk például étterembe sem egyáltalán,mivel másra nem tudjuk bízni(nem válllaják el szívesen),ha velünk jön,akkor pedig szaladgál az asztalok között,rendelhetem én a világ legfinomabb ételét is.

Az evés sosem érdekelte.

2011. szept. 24. 09:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves From OZ! Hidd el egy hiperaktív gyerek meg tud lenni ideig óráig olyan dologgal, AMI NAGYON ÉRDEKLI!!!!!!! Ha számára kicsit uncsi, máris nem lehet vele bírni, de amíg érdekes neki, érdeklődési körébe tartozik, akkor bizony elvan vele egy ideig! Kevés dolog köt le egy hiperaktív gyereket, de vannak olyan dolgok.

Az enyém nem legozik, nem kirakózik, elkezdi, de kb 2 perc és máris rohangál a legoval. Nem rajzol,ceruzával is szaladgál. De az ujjfestés nagyon tetszik neki. Persze nem szabad féltenem a ruháját és a környezetet sem, szabadon szabad hagynom, de ezt élvezi.

2011. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi még a saját asztalunknál se tudunk normálisan enni..nem hogy étterembe. Be se próbálkoznék :)
2011. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiperaktiv gyereket neveltem, tudom mivel jar. Pontosan megertem Kerdezo gondjat.
2011. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!