Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma elment külföldre...

A férjem ma elment külföldre dolgozni, nagyon hiányzik, féltem, szeretem nagyon, még soha nem járt ki dolgozni, kislányunk kérdezi, apa mikor jön? Mit tegyek könnyebb legyen számunkra? Hiányzik nagyon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 19:31
1 2
 11/14 Atroposz ***** válasza:
A férjem kamionozik ,2 hetente itthon van hétvégén és nagyon hiányzik a babánk még csak 16 hetes ,de félek mi lesz ha nem tud itthon lenni a szülésnél,én nem bírnám ki egyedül ezt az egészet.Ráadásul egyedül egy kisbabával az elején amikor még az ember nem is tudja mit csináljon.Mindenkinek kitartást kívánok.
2011. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi fél éve külön, barátom Angliában, kislányunk 4 hónapos... nagyon rossz :(((((((((((((((((((
2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
elhiszem,en minden este sirok egyet
2011. szept. 19. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Atroposz! Hidd el, hogy végig fogod tudni csinálni. Fogsz tudni alkalmazkodni, a babádnak pedig az lesz a természetes, amibe beleszületik. Én végigcsináltam 2 terhességet úgy, hogy a férjem nem tudott egy darab orvosi vizsgálatra eljönni sem velem. Az uh felvételeket elküldtem neki emailben, így látta a babánkat 4d felvételen. Az első szülésemet fél órával késte le, pedig a babám jó kisfiú volt és várt még a kibújással. Csakhogy a párom dugóba keveredett. A második szülésem császár volt sürgősséggel. Akkor 2 naposan látta a kicsit először. Mikor hazajöttünk a kórházból, apa másnap ment is vissza dolgozni, én meg ittmaradtam egy 3 évessel, egy újszülöttel és egy császáros sebbel. Te is végig fogod tudni csinálni. Gondolj bele, hogy a párod milyen büszke lesz rátok :) Gratulálok a babához.
2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!