Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még ennyire izzadós fajta...

Van még ennyire izzadós fajta gyerkőc, mint az enyém? Lent

Figyelt kérdés
Kisfiam ezt az apukájától örökölte. 2,5 éves most, de mindég is ilyen fajta volt. Elalvás után be se takarom, csak később, de még így is gyakran előfordul, hogy pizsi felsőt kell rajta cserélnem mert tiszta víz. (még szerencse, hogy alig ébred fel rá). Elalvás után kb. 2 órával már nem izzad.
2011. szept. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az expárom kisfia volt ilyen, kb. ennyi idősen. Azt hittük beteg a kisgyerek, de a nővére mondta, hogy mindig ilyen. :)
2011. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom hasonló. állandóan kitakarózva alszik,most is, pedig nyitva az ablak és mégis izzad. Télen, ha véletlenül melegebb van, mint 21-22 fok, már izzad. Képzelheted, mennyire szenvedett nyáron! Szegényem egy bugyiban aludt, be se takartam és alatta a lepedő csupa víz volt..
2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislányom 3 éves ő is nagyon izzadós, takaró nélkül alszik télen-nyáron. Ha betakarom 10 perc múlva vizes a pizsama és cserélhetem ki. nyáron naponta többször zuhanyoztattam, hogy bírja:)
2011. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. Mindig kevesebb ruhát adok rá, mint az öccsére, és magamra. Napi 2-3 pólót is elhasznál és nyáron teli volt melegkiütéssel.
2011. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!