Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiatoknak milyen...

3 éves kisfiatoknak milyen szülinapi ajándékot vennétek? Konkrétan játékra gondolok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 17:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én a készségfejlesztő játékokat ajánlom, ebben a korban már tényleg nagyon sokat számítanak. A legóval szerintem vigyázni kell. Semmiképpen sem vennék a saját gyermekemnek olyat, amiben durva, brutális szereplők, szituációlehetőségek vannak. Egyik ismerősöm kisfia 2 éves kora óta ilyenekkel játszik. Most 6 éves, és ha meghallja azt a szót, hogy csontváz, az egyik pillanatban elsírja magét, hogy ilyet nem szabad mondani, mert rosszat fog álmodni, a másikban nagy lelkesedéssel meséli el, hogy a csontváz-hadsereg hogyan kaszabolja le a gonosz szörny-hadsereget. Szóval, ezekkel vigyázni kell! Persze nagyon sok jó legó is van.
2011. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valamit, amivel tud robbantgatni.
2011. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Lego duplo, építőkockák, vonat, autó, szoba- játszóház, szoba-ugrálóvár, játék hangszerek, kifestő, lábbal hajtós-, pedálos-, akkus járművek... és még sorolhatnám. Az én kisfiam imádta ezeket a játékokat(egyik-másikat még most is, pedig már 7,5 éves:)).
2011. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!