Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek 3 évesem bukfenceln...

Mit tegyek 3 évesem bukfencelni akart a járólapon, de arcra esett?

Figyelt kérdés
Elharapta a száját,és 1 perc múlva eleredt az orra vére.Egy kis községben lakunk,nincsen autóm,a férjem külföldön,felhivtam az orvosi ügyeletet,hogy jöjjenek már ki nehogy baj legyen,erre a nő,leosztott,hogy több száz gyerek fejre esik,és még sincsen bajuk.Vigyem el a gyereket! Most mi a fenét csináljak,a mentősök azt mondták ha baj lenne hivjam fel őket.
2011. szept. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most milyen állapotban van? Sír? Valahogy meg tudtad állítani az orrvérzését (pl hideg borogatás)? Bedagadt/bekékült az orra? Száját varrni kell szerinted?

Ha minden kötél szakad, akár taxit is hívhatsz.

2011. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a pupillái kitágulnak, összeszűkülnek fény hiányára/hatására? Nem émelyeg, hányingere van-e? Ezekből lehet leszűrni, hogy van-e agyrázkódása.
2011. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk az fura, hogy egy perc múlva ered el az orra vére.
2011. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ügyeletes nőt, hogy mennyiért jönne ki megnézni a gyereket.
2011. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na, mizu?
2011. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pupillája tág,fény hatására összeszűkül,tud egy lábon állni,azt mondja nincsen hányingere,iszik,vizes borogatás hatására le lappadt a szája és az orra sem olyan vészes.Vissza hivtam az ügyeletet,azt mondta a nő,ha 6-ig nem romlik akkor szerinte nincsen gond.Biztosan én fújom fel,mert anya vagyok,de engem felháborit ez a hozzáállás.
2011. szept. 23. 17:04
 7/8 A kérdező kommentje:
És bizom benne,hogy nem esett komolyabb baja.
2011. szept. 23. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg tényleg nincs maradandó gond. Múltkor az én kisfiam is arcra esett játék közben, és vérzett a foga, de nem fél perc múlva már vidáman játszott tovább. Szerencsére nem esett ki a foga. Szóval ilyen bármikor előfordulhat bárkivel. Jobbulást a kisfiadnak.
2011. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!