Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácstalan vagyok valaki...

Tanácstalan vagyok valaki segítene?

Figyelt kérdés
A kislányom nemsokára betölti a 2 évet.Másfél hete éjszaka sírdogál(sír)háromszor,négyszer.Nehezen tudom felkelteni.Nem tudom hogy mi lehet a baja.Mit tehetnék hogy átaludja az éjszakát?RENDESEN
2011. szept. 24. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel,legfeljebb akkor,ha nagyon sír és nem hagyja abba. Valószínűleg rosszat álmodik.
2011. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rosszat álmodik.

Nő, egyre több inger éri a világban, előfordulhat hoyg néha rossz is nem csak jó (mint pl egy kisbabát, akit csak babusgatnak és nézelődik egész nap) ésemiatt álmodhat rosszat.


Nem tudsz tenni semmit, mert gyakorlatilag azt nem tudod megakadályozni,hogy álmodjon.


Ha abbahagyja a sírdogálást, akkor én nem kelteném fel csak ott lennék vele. Ha felkelted, még tán rosszabb.



Lehet,hogy ez egy rosz peródus és majd változik.

2011. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha dunnyogsz neki, az arcara teszed a kezed, nem hasznal?

nekem mindig bejon, legalabbis ugy 90%ban.

neha puszi, meg hatsimi. nem ebred fel, de nem is sir tovabb

2011. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fiamnak is volt már ilyen,ő is két éves.ilyenkor bemegyek,és mondogatom,hogy ssssss.gondolom nem alszik nagyon mélyen,mert erre megnyugszik
2011. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!