Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párotok exbarátnője, a nővére...

Párotok exbarátnője, a nővére barátnője is, és eljönnének a gyermeketeket megnézni, mit szólnátok ( amúgy normálisnak tűnt)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes kérdés. Szerintem azon is múlik, hogy lett vége annak a kapcsolatnak.

Az én exem nagyon rendes ember, a kapcsolatunk lezárása egyszerű volt. Megbeszéltük, hogy vége. Évekig nem is találkoztunk, de amikor megszületett a kislányom a világ legtermészetesebb dolga volt, hogy felhívott(még a kórházban voltunk) és gratulált, és megkérdezte eljöhetne e megnézni a kicsit, ha hazajöttünk és ha a férjemet nem zavarja. A férjem hívta vissza, hogy sok szeretettel várjuk.

Én nem gondolom, hogy ha lezártuk a kapcsolatot valakivel, azt ki is kell zárni a világunkból....

Érdekes módon a férjem egyik exe sem jelentkezett, hogy megnézné a kicsit, őt is ugyanígy fogadtuk volna. Csak az egyik jelentkezget néha, e mail-ben kér pénzt.

2011. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért ez nekem elég bizarr, hogy a férjem exnői meg az én expasijaim ott legyenek az esküvőnkön! :o)))

Szerencsére egyik exünkkel sem tartjuk a kapcsolatot. Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy vágynék a férjem exnőjének a látogatására, de abban igen, hogy neki rosszul esne, ha én tartanám a kapcsolatot az exemmel. Tisztában vagyok vele, hogy a mai metroszexuáis világban a nézeteim teljesen visszamaradott nyárspolgári csökevények, de hát micsináljak, ez van.

2011. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Háttö én nem érzem fenyegetve magam semmilyen ex által, szóval szívesen látnám őket, de a párom nem tartja velük a kapcsolatot. Én szoktam néha beszélni exeimmel, de őket meg nem hívom, mert néha bepróbálkoznak még így is, kismamaként.. én nem igazán értem a mai világot, komolyan.
2011. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én mindenkivel jóban vagyok, és egyáltalán nem vagyok féltékeny típus. A férjem egyik exe még egy zsák babaruhát is kölcsönadott. Egy másik néha fel szokott hívni, ha gondja van, a férjem erről nem is tud, mert utálja a csajt.

Biztosan génhibás vagyok, de sose voltam féltékeny.

2011. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én aztán nem vagyok egy maradi vagy féltékeny típus és sosem romlott meg a viszony egyik exemmel sem, de azért esküvőre, meg babalátogatóba eszem ágában sem lenne meghívni őket! Oké, annak örülök, ha valahol összefutunk, meg párszor persze eszembe jutnak, de szerintem elég morbid dolog lenne pl. velük mulatni az esküvőmön :) Ugyanígy a párom exét sem szeretném látni, pedig mint mondtam, nem vagyok féltékeny! Tisztelem őt, hiszen a párom valaha szerette őt és viszont, de az a korszak már lezárult és kész.
2011. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!