Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen fogorvoshoz vinni?...

3 évesen fogorvoshoz vinni? Mit csinál a lyukas fogával?

Figyelt kérdés
Kisfiam a hétvégén elkezdte mondogatni, hogy fáj a foga és nem is akart enni. Aztán már keservesen sírt, hogy fáj...cataflan cseppet adtam neki. Ma délután rendel a fogorvos, mit csinál majd vele? Le kell majd fogni? Hogy nem zárja össze a száját? Annyira félek!!!
2011. szept. 26. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam két évesen volt velem fogorvosnál.Az ölemben ült.mi csak ellenőrzésre mentünk.De szépen nyitotta a száját,de van szájterpesz amit használhat.Betömni nem fogja mivel tejfog.Lehet ad neki valami gyógyszert.Azt nem tudom,hogy kihúzni kihúzzák e,de tömni nem fogják az biztos.
2011. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem kihúzni sem fogják!
2011. szept. 26. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud kezdeni vele.
2011. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia ird majd meg hogy mi volt, amugy meg sztem be lehet tömni azért mert tejfog, miért ne csinálna vele valamit? csak nem hagyja tovább fájni
2011. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,egyetlen egy fogorvos sem töm tejfogat,mert ki fog esni magától.Nem foglalkoznak vele ennyi.Ne fogja hagyni hogy fájjon,de betömni nem fog egy olyan fogat ami ki fog esni.
2011. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!