Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ciki, hogy mindig...

Alaszka kérdése:

Szerintetek ciki, hogy mindig apa megy az oviba a gyerekért?

Figyelt kérdés
A páromnak útba esik az ovi, mikor jön a munkából, én meg itthon vagyok a kistesóval. Előtte dolgoztam, de az én munkahelyem másfelé van, aztán meg a terhesség miatt nem mentem, csak ritkán, mert gyalog innen viszonylag messze van az ovi. Már hallottam megjegyzéseket, hogy az anyja sosem megy a gyerekért,és olyan rossz, hogy a szülőin is sok anyuka azt sem tudja ki vagyok. Már középsős a lányom, ő már úgy ahogy megszokta, csak mások előtt, meg az ovónők előtt olyan kellemetlen. Tudom nem kéne ezzel foglalkoznom...de mégis bánt.
2011. szept. 26. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez a helyzet, apának útba esik, én meg itthon a kicsivel. Nálunk több apuka is van hasonló cipőben, én még nem hallottam visszhangot, bár most 1-én kezdtük az ovit. Szerintem egyáltalán nem ciki.
2011. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne ciki?

Kinek mi köze hozzá?

Ha nektek így jó, akkor ne foglalkozzatok másokkal.

2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Ezidáig nálunk is ez volt a felállás, én itthon a kicsivel, párom hozta-vitte a nagyokat reggel és délután is. Most, hogy a legkisebb is ovis, és újra dolgozom, én viszem őket, mert útbaesik a munkahelyemre, de voltak vicces pillanatok, mert engem sem ismer minden szülő és dolgozó. Ez van. Nekem inkább azt mondogatják az anyukák, hogy irigylik a segítőkész férjemet, mert bizony sok apukát nem lehetne ilyenre megkérni. Úgyhogy inkább örülj te is! :)
2011. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Már miért lenne ciki? Te is írtad, h egyszerűbb, ha a párod megy érte. Nyilván azt az időt el tudod te is tölteni mással, amit az ovis utat jelentené, és ha így meg tudjátok oldani, az tök jó.

Amúgysem az a célja a dolognak, h más anyukáknak megfelelj (gondolom).

2011. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? Az lenne ciki, ha a szomszéd hordaná haza.
2011. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Egyébként tényleg az lehet ebben, hogy inkább irigykednek...

2011. szept. 26. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Népbetegségünk már az oviba is begyűrűzött?

Irigyeeek mint a sárgaföld!!!

2011. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod mi a ciki ? Hogy az emberek így gondolkoznak, és hangoztatják, hogy ez ciki. Valószínűleg az ilyennek a férje olyan, hogy ő viszont be nem menne a gyerekért, mert az a nők dolga .... így aztán anyuka féltékeny. Ismerek nem egy férfit, akinek tök ciki. Micsoda hülyeség. Szóval azok a cikik, nem te. Te viszont legyél erős, hogy az ilyen hülyeség ne készítsen ki.
2011. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök gáz, hogy ez egyáltalán téma :(

Dehogy ciki, én is szoktam apát kérni, hogy vigye, pedig 10 percre van az ovi, egyszerűen csak azért, mert ő úgyis arra megy és akkor nem kell felöltöztetnem a picit. Télen biztosan többet fogja vinni!

Hazahozni csak én szoktam, de azért, mert a férjem nem is érne oda érte időben.

2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Neki ugyanolyan kötelessége törődni a gyerekkel, mint Neked! Ha ő ér rá, és útba is esik neki, akkor elvárható, hogy ő menjen a gyerekért.
2011. szept. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!